बेकन र मक्खन यस rotisserie चिकन नम राख्न को लागि मद्दत र यो एक पुरानो संसार आगो भुनाएको स्वाद। एक बस स्वादिष्ट, केहि घटक भोजन!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सम्पूर्ण चिकन, लगभग 5 पाउन्ड / 2.3 किलोग्राम
- 5 स्लाइस बेकन
- 3 चम्मच / 45 एमएल मक्खन
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
नमक र काली मिर्चको साथ चिकन भित्र भित्र कुखुरालाई ट्राफिक गर्नुहोस्। Rotisserie स्किभरमा सुरक्षित रूपमा राख्नुहोस्। कागज तौलहरूसँग राम्ररी सुखार्नुहोस्। मक्खनको रूख र नुन संग छिटो। तीन मिनेटको लागि उबलते पानीमा Blanch बेकन। सेतो र जांघको माथि बङ्कको स्ट्रिपहरू सुरक्षित गर्नुहोस्। तपाईंको ग्रिल पहिले Preheat र आफ्नो rotisserie तयार। एक मुर्ख प्यानको ठाउँमा जहाँ कुखुरा हुनेछ र पानीको साथ आधा भरी भर्नुहोस्।
पकाउने समयको समयमा यस प्यानमा पानी राख्नुहोस्। मध्यम गर्मी संग ग्रिल मा चिकन राख्नुहोस। कालो मासु (जांघ) सम्मसम्म कुक 165 डिग्री एफ / 65 डिग्री सेल्सियस सम्म पुग्छ, लगभग 2 देखि 2 1/2 घण्टा। चिकन हुनुभन्दा पहिले 15 मिनेट पहिले बेकन हटाउनुहोस् र पनबाट drippings संग चिकन टाँस्नुहोस्।
कसरी चिकन रोटिसरी - चरण द्वारा चरण हेर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 955 |
| कुल मोटा | 58 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 33 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 393 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 102 g |