फराकिलो पेकेन पेनकेक्सहरू ब्रेस्ट अण्डा गोठालोहरूसँगसँगै हल्का र हावामा बनाइन्छ। पानकोकले तपाईंको मनपर्ने सिरप र शरारती पेकेन हलका साथ गार्नीको साथ बहाव गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप आउँ
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 3/4 कप पतला कटा pecans, टोस्टड यदि वांछित
- 1 कप तितली
- 3/4 कप दूध
- 2 ठूला अण्डाहरू, अलग गरियो
- 1/4 कप पिघल मक्खन
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- वैकल्पिक: 1/2 कप पेकन halves (या गारिश को लागि फल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिक्सिंग कटोरामा आटा, चीनी, नमक, बेकिंग पाउडर, सोडा र कटा पेकियनलाई मिलाउनुहोस्।
- अर्को कटोरा मा, एक साथ तितली र दूध, अन्डा मान्छे र पिघल मक्खन। सूक्ष्म अवयवहरूमा मात्र मिश्रण गर्नुहोस् जबसम्म सबै अवयवहरू नरम हुन्छ।
- अर्को कटोरामा अण्डा गोठालोहरू हराउनुहोस् जब सम्म कडा चोटहरू बनाउँदछ। बल्गेरियामा बोल्नु राम्रो नहुन सक्छ।
- मध्यम मात्रामा ठूलो स्किलेटमा एक सानो मात्रामा तेल हाल्नुहोस्। जब स्किलेट पानीको एक ड्रपको लागि पर्याप्त तापक्रममा हुन्छ, थोपा फैलियो, लगभग 1/4-कप भागहरू स्किललेटमा स्क्यान गर्नुहोस्। किनकि किनारहरू सट्टामा सुकेका हुन्छन् र बुलबुले पपिंग गर्दै छन् र बोतस राम्रो तरिकाले खारेज हुन्छन्, लगभग 2 देखि 3 मिनेटमा, फर्काउनुहोस् र अर्कोतिर खैरोडसम्म बनाउँनुहोस्, लगभग 2 मिनेट लामो।
- यदि मक्खन भएमा मक्खन र सिरप र फलको साथमा तातो सेवा गर्नुहोस्।
अधिक व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 717 |
| कुल मोटा | 58 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 28 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 277 मिलीग्राम |
| सोडियम | 836 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 18 जी |