सरल, स्वादपूर्ण र सस्तो। यी हैम हक आलु संग पकाएको छ, बजेट अनुकूल मित्र बनाएर तपाईंको परिवारले आनन्द उठाउनेछ। सादगी भनेको म यो उबलिएको रात्रिको बारेमा माया गर्छु, र सबैले स्वादलाई प्रेम गर्नेछन्।
ह्याम हकको स्थानमा यो नुस्खामा पिकनिक हम प्रयोग गर्न नि: शुल्क लाग्छ। एक पिकनिक हैम (स्लामयुक्त कंधे) प्रति पाउन्ड 20 देखि 25 मिनेट लाग्छ। होम गर्नु अघि 30 मिनेट पहिले सब्जहरू थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 meaty ham hocks
- 1 बे पत्ती
- 1 लौह लसुन
- 2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 4 मध्यम मीठो आलु (खुर्सानी र तिमाही)
- 4 माध्यमिक टर्निप्स (सेतो, खुर्सानी र तिमाही)
- 2 देखि 3 ठूलो गाजर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ह्याम होलहरू ठूलो डच ओवन वा stockpot मा राख्नुहोस्; पानी संग आवरण गर्नुहोस्। बे पत्ते, लसुन, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्; कवर र 2 घण्टाको लागि उकालो
- सब्जहरू जोड्नुहोस् र 30 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
- ह्याम हक स्कुल र सब्जियों संग एक पट्टा मा व्यवस्था।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- ह्याम हकको लागि स्लाम गरिएको पोर्क क्यानर वा पिकनिक हमलाई प्रतिस्थापन गर्न सकिन्छ। पिकनिक हम पकाउनुहोस् लगभग 25 मिनेट प्रति पाउन्ड। 30 मिनेट पहिले सब्जहरू जोड्नुहोस्। एक स्लीक्स्ड कंधे 6 देखि 8 सम्म सेवा गर्नेछ, त्यसैले चाहे चाहिएको सब्जहरु बढाउनुहोस्।
- सेतो टर्निपपहरूलाई मध्यम राउटाबागा बदल्नुहोस्, रगतमा काट्नुहोस्।
- बे पत्ते र सिजनिंग सहित ह्याम हकमा ठूलो प्याज, कटाई जोड्नुहोस्।
- रातो आलु को रातो पखाले आलु संग बदल्नुहोस्, वा मीठे आलु को बाहेक बर्तनमा थप गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
- दक्षिणी Pinto बीन्स हाम हक्स, क्रोक पॉट संग
- मिश्रित ग्रीन्स हाम हॉल्स संग
- ब्ल्याक-आइड मटर ह्याण्ड हक, हप्पिन जॉन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 168 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,554 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 9 जी |