Crockpot को लागि यो स्वादिष्ट र गृह एक-व्यंजन भोजन चिकन जंगली चावल कोसेल धेरै धनी र सजिलो छ। हामी कसरी जंगली चावल अन्य सामग्री को स्वाद को अवशोषित, क्रोकपोट मा पकाउँछ कसरी प्यार गर्दछ।
यस सजिलो नुस्खामा तपाईं चिकन सेतोहरूका लागि चिकन जांघहरूलाई स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुन्छ। पकाउने समय लामो हुनेछ; लगभग 2 घण्टा थप गर्नुहोस्। र सँधै सुनिश्चित गर्नुहोस् कि चिकन 165 एफ को लागि एक विश्वसनीय थर्मामीटर संग मापा को रूप मा पकाएको छ।
कटाई मशरूम, avocados, र साना अंगूर टमाटर संग मिश्रित टाउको भएका हरी सलाद संग यो अचम्मको नुस्खा सेवा गर्नुहोस्। सलाद को लागि सही परिष्करण स्पर्श एक मलाईदार इतालवी सलाद ड्रेसिंग हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 स्लाइस बेकन
- 1 प्याज, कटा भयो
- 2 लौंग
- लसुन , मिनीज
- 14 औँ। कुखुराको भित्तालाई जोड्न सकिन्छ
- 1-1 / 3 कप पानी
- 1 (10-उउन्स) चिकन सूपको क्रीम सङ्कलन गर्न सक्दछ
- 1 (9-औंस) बैग बेबी गाजर
- 1-1 / 4 कप जंगली चावल
- 1-1 / 2 पाउन्ड बेकार, skinless चिकन छाती, 1 "टुक्राहरूमा काट
- 1 चम्मच सूखे मार्जोरम पातहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कुखुरा मा, कुरकुरा सम्म बेकन पकाउनुहोस्। बेकन, टुक्रा र फ्रिज हटाउनुहोस्।
- सबै हटाउनुहोस् तर कुखुराबाट बेकन drippings को 1 चम्मच हटाउनुहोस्। कुखुरामा प्याज र लसुन थप्नुहोस् र पकाउनुहोस् र 2 देखि 3 मिनेटसम्म हलचल गर्नुहोस्।
- भाइरस, पानी र कपासको सूपमा हिँड्नुहोस्; पकाउनुहोस् र बबल सम्म पुग्नुहोस्, लगभग 3 देखि 5 मिनेट।
- जंगली चावल र गाजर एक 3-1 / 2 देखि 4-क्वार्ट क्रोकपोटमा राख्नुहोस्। चिकन टुक्राहरु संग शीर्ष र चिकन मा चिकन मा मिश्रण डाल। मर्जोरम संग छिटो
- क्रोकपोटको आवरण गर्नुहोस् र 1 घण्टाको लागि उच्च बनाउनुहोस्। चिकन मिश्रण हल गर्नुहोस्, यकीन गर्नुहोस् कि जंगली चावल सुस्त कुकरमा तरलमा डुबाइन्छ।
- क्रोकपोट सेटिङ कम र पकाउने, घटाउनुहोस् 6 घण्टा 8 घण्टा वा कुखुरा राम्रो तरिकाले पकाइएको छ र जंगली चावल निविदा हुन्छ। पकाउने समयको अन्तिम 30 मिनेटको समयमा आरक्षित बेकन क्रोकोपोटमा छिराउनुहोस्। धीरे हलचल र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 403 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 102 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 9 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 36 g |