यस डिशको यो सुन्दरता यो हो कि यो दुवै सरल र अनुकूल छ: सुँगुर, चिकन वा पनि टोफुले मासुको प्रतिस्थापन गर्न सक्छ, र ब्रोकोली जस्ता अन्य हरियो सब्जियों को बर्फ मटरको सट्टा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 पाउण्ड फ्लाईक स्टेक
- 3 चम्मच तेल (स्टिर-फ्राइङको लागि, वा आवश्यक पर्दछ)
- 1 1/2 चम्मच लहसुन (मिनिसिङ)
- 5 पनि 6 औंस बर्फ मटर (ट्रिममिड)
- 1/4 चम्मच नुन (वा स्वाद)
- 1 देखि 2 चम्मच पानी (वा चिकन भाँडा वा चावलको दाखिला)
- समुद्री जहाजको लागि:
- 2 चम्मच चीनी चावल रक्सी (वा सुक्खा शेरी)
- 1 1/2 चम्मच लाइट सोया सस
- 1 1/2 चम्मच काला सोया सस
- 1/2 चम्मच तिलको तेल
- काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 1 चम्मच शुगर
- 2 चम्मच cornstarch
यसलाई कसरी बनाउने?
1. अन्न माथी पतली स्ट्रिप्स मा 1 1/2 - 2 इन्च लामो। एक कटोरा मा बीफ स्ट्रिप्स राख्नुहोस् र अनावश्यक सामग्री (चावलको शराब वा सुक्खा शेरी, सोया सस, एसिने तिलको तेल, काली मिर्च, शर्करा र कन्सस्टर्च ) एक पटक एक पल्ट जोड्नुहोस्, अन्तिम कस्टस्टर्च थप्दै। गोठालोसँग राम्ररी मिलाउनुहोस् र 15 मिनेटको लागि खाली गर्नुहोस्।
2. मध्यम वा उच्च तापक्रममा एक डोऱ्याई वा भारी कुखुरालाई न्यानो गर्नुहोस् र 2 चम्मच तेल थप गर्नुहोस्।
जब तेल तातो हुन्छ, मासु थप्नुहोस्। एक मिनेटको लागि सुत्न (खैरो) को लागी गरौं, त्यसपछि रातो चिसो नभए सम्म हलचल र भाला लगभग पकाइएको छ। प्यान र नालीबाट बीउ हटाउनुहोस्। प्यान बाहिर निस्कनुहोस्।
3. वाक या कुखुरा मा 1 चम्मच तेल को गरम करें। जब तेल तातो हुन्छ, लसुन र बर्फ मटरहरू थप्नुहोस्। हिउँको मटर हिउँदो, लगातार घिमिरे, जबसम्म ती गाढा हरियो (2 मिनेट सम्म)। हलचल-फ्राइङ गर्दा बर्फ मटरहरूमा नमक छिर्नुहोस्।
4. प्यानमा फिर्ता बीफ थप्नुहोस्। चिकन भाइरस, पानी वा चावलको शराब थप्नुहोस्। सबै मिनेट सँगै एकैसाथ मिलाउन अर्को मिनेटको लागि हल गर्नुहोस्। तातो सेवा गर्नुहोस्।
पाक कला सुझावहरू: अतिरिक्त स्वादको लागि, मांसपेशी तेलको प्रयोग गर्दा preseasoned तेल प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 200 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 67 मिलीग्राम |
| सोडियम | 447 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 25 g |