यी ब्लुबेरी पान्केकहरू वर्षको कुनै पनि समय ताजा वा जमेको ब्लुबेरीको साथ लिनुहोस्। बिटन अण्डा को सफेद अतिरिक्त हावा र हल्का जोडते हो, यसैले उनि हरेक पल्ट भटकाव देखि बाहिर जान्छन्।
मेपल सिरप वा एक ताजा ब्लुबेरी सस संग तिनीहरूलाई सेवा गर्नुहोस्। केही प्रतिस्थापन विचारहरूको लागि सुझाव र विविधता हेर्नुहोस् र कसरी ब्लुबेरी बिरुवामा पान्केक बनाउने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 अण्डा (विभाजित)
- 1/1/1/2 कप
- 2 1/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 3 चम्मचौं शताब्दी
- 3/4 चम्मच नुन
- 1 कप दूध
- 3 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 1 कप ब्लूबेरी (ताजा वा जमे भएका, ठुलो)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा, अण्डा को व्हाइट हरायो जब सम्म कडा; छुट्याइएको।
- एक अलग कटोरा मा, आटा, बेकिंग पाउडर, चीनी र नुन सँगै उचाल्नुहोस्।
- एक मध्यम मिश्रण कटोरा मा अण्डा yolks मारो; दूध र पिघल मक्खन जोड्नुहोस्।
- सूक्ष्म सामग्रीहरूमा अण्डा मिश्रण हल गर्नुहोस्; बिटर नभएसम्म मिश्रण र नीलाबेरीमा हलचल। पिटेको अन्डा सेतो सट्टामा फोल्ड गर्नुहोस्।
- एक छेउमा प्यानककेकहरू एक छेउमा हान्नुहोस् जब सम्म किनारा सुक्खा र बुलबुली देखिन्छ र तल खरानी हुन्छ।
- पैनकेक फ्लिप गर्नुहोस् र अर्को तिर कुकिलो राम्रोसँग सम्म पकाउनुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- चकलेट चिप पेनकेक्स - चकलेट चिप्स वा मिनी चकलेट चिप्सका साथ ब्लूबेरी बदल्नुहोस्।
- टोफिन चिप पेनकेक्स - हेथ दूध चकलेट टफी बिट्स संग ब्लुबेरी बदल्नुहोस्।
- ब्लुबेरी बटरमेल पेनकेक्स - तितली संग आधा दूध बदल्नुहोस्, 1 1/2 चम्मचको लागि पाक पाउडर घटाउनुहोस्, र 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा जोड्नुहोस्।
- लेमन ब्लबेबेरी पेनकेक्स - पतली ग्रीड नींबू उत्तेजना को 2 चम्मच थप्नुहोस् र ताजा नींबूको रस को 1 चम्मच संग दूध को 1 चम्मच बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 242 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 97 मिलीग्राम |
| सोडियम | 490 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 7 g |