यस सुन्दर संयोजनमा टेर्ट दादी स्मिथ सेब प्रयोग गर्नुहोस्। मेपल सिरप र मसलाले ती ढिलो कुकर मीठो आलु स्वाद गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 देखि 6 माध्यम मीठा आलु
- 3 सेब (जस्तै दादी स्मिथ) छरिएको र धुवाँले, किनाराहरूमा काट्छन्
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 1/4 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/4 कप
- मेपल सिरप
- 2 चम्मच मक्खन, पिघलिएको
- 1/4 कप पेकान टुक्राहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- सँधै कुलो कुकरको तल र छेउमा मक्खन गर्नुहोस्।
- खुट्टा आलु बनाउनुहोस्; 1/2-इन्च स्लाइसहरूमा काट्नुहोस्।
- ढिलो कुकरको तल माथि मीठो आलुको टुक्रालाई व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- स्याउ पट्टिहरूसँग शीर्ष त्यसपछि अखरोट र दालचीनी, मेपल सिरप र पिघल मक्खन।
- LOW मा लुकाउनुहोस् र लगभग 4 देखि 5 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्, वा आलु नभए सम्म निविदा हुन्छ।
- अन्तिम 30 मिनेट पेकिन्ससँग छिडाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 9 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 16 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |