यो ढिलो कुकर हैम्बर्गर्स नुस्खा धेरै सजिलो छ कि बच्चाहरूले आफैले आफैले यसलाई सबै बनाउन सक्छन्। बस सुनिश्चित गर्नुहोस कि यिनी क्रोकोपट्टि बर्गर को लागि कच्चे मासु को छूने पछि आफ्नो हात धोयें।
फिक्स-यो र बिग्रे-यो बच्चाहरूको कुकबुकबाट प्रतिफल (मूल्यहरू तुलना गर्नुहोस्) राम्रो पुस्तकहरू द्वारा। अनुमति संग दोहोरिएको।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप कटा प्याज
- 1/4 कप कटा क्यानरी
- 2 पाउन्ड जमीनको मासु
- 1-1 / 2 चम्मच नमक, विभाजित
- 1/2 चम्मच। काली मिर्च
- 2 कप टमाटरको रस
- 2 चम्मच खनिज लसुन
- 1 चम्मच केचअप
- 1 चम्मच इटालियन अनुभवी
यसलाई कसरी बनाउने?
- 4- वा 5-क्वार्ट सुस्त कुकरको तलमा कटा प्याज र कालोरी राख्नुहोस्।
- मासु, 1 चम्मच राख्नुहोस्। नमक र काली मिर्च एक ठूलो मिश्रण कटोरामा। माटो र काली मिर्चको मासु मार्नको लागि आफ्नो हात प्रयोग गर्नुहोस्। हैम्बर्गर मिश्रणमा आठ बल, प्रत्येक आकारमा विभाजित गर्नुहोस्। फ्लैटन ताकि उनि होम्बर्गर पट्टियों जस्तो देखिन्छ। प्याजहरू प्याज र अजमेरको माटोमा स्लिप कुकरमा राख्नुहोस्। तिनीहरूलाई स्ट्याक गर्न प्रयास नगर्नुहोस्। यदि तपाईंसँग छ भने, तिनीहरूलाई ठग्याउनुहोस्, त्यसैले तिनीहरू एक-अर्काको शीर्षमा बिल्कुल झूट गर्दैनन्। तपाईंको हातहरू राम्ररी धो दिनुहोस्।
- एक मध्यम आकारको मिश्रण कटोरामा टमाटरको रस, मिनिसिङ लसुन, केचअप, इटालियन सिजन र शेष नमक सँगसँगै हलचल। ह्यामर्बर्भरमा सुस्त कुकरमा यो सस डाल्नुहोस्। ढिलो कुकर राख्नुहोस् र 7-9 घण्टाको लागि कममा बर्गरहरू पकाउनुहोस्।
सल्लाह सेवा गर्दै: प्रत्येक बर्गर एक हैम्बर्गर रोल मा थोपा को साथ साथ राख्नुहोस्। तपाईंको छनौटको टुप्पो जोड्नुहोस्: पनीर, अचार, लेस्स, टमाटर वा सरसफाइ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 278 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 564 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 33 जी |