साउथ सूर्योदय एक मजेदार, लोकप्रिय ट्युला सूर्योदय को नयाँ व्याख्या हो, जसले निर्माताको मार्क बोर्बनलाई केहि रोचक राख्न को लागी केहि थप राखिएको छ। गर्मी , ब्रंच , वा कुनै पनि अवसरको लागि यो एक मजेदार ककटेल हो जुन पेयको आवश्यकता छ जुन परिचित र फरक दुवै।
नुस्खा धेरै सरल छ र तपाईले यो लोकप्रिय व्हिस्की हातमा राख्नुभयो, यो सबै ताजा सामग्रीको बारेमा छ। उत्तम स्वाद पिउन सिर्जना गर्न आफ्नो नींबू र सुन्तला रस निचोड गर्नुहोस्, र आफ्नो आफ्नै सरल सिरप र ग्रेनेडिन बनाउने बारेमा नबिर्सनुहोस्। यी दुई सिरपहरू खरिद गर्न र रोजगारीको प्रयोगको लागि पट्टीमा भण्डार गर्न सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 भागहरू
- निर्माताको मार्क बोरबोन व्हिस्की
- 3 भागहरु
- ताजा-निस्तारित नींबू
- 2 भागहरू
- सरल सिरप
- 1 भाग
- ताजा-निचोड सुन्तला रस
- गार्निश:
- रिममा ग्रेनाडिन ।
यसलाई कसरी बनाउने?
- बोरबोन, सरल सिरप र रस एक ककटेल शेकरमा बर्फ बिना।
- एक पटक हिलाउनुहोस् ।
- बर्फ थप्नुहोस् र फेरि हिलाउनुहोस्।
- ककटेल गिलासमा तनाव
- सूर्योदय प्रभाव सिर्जना गर्न ग्रेनाडाइन संग कांच को बाहिर रिम।
(निर्माताको मार्क बोर्बन व्हिस्की बाट पकाउनुहोस्)
एक खट्टा सूर्योदय बनाउने सुझावहरू
ककटेल का निर्माण गर्न एक सानो चाल छ किनकी तपाईंलाई धीरे-धीरे गिलास को आंतरिक रिम संग ग्रेनेडीन डालना र तल तल सिंक गर्न को लागि अनुमति हुनेछ।
अन्य सनराइजको विपरीत, रातो सिरप फिल्टर गर्न कुनै बर्फ छैन, यद्यपि चिपचिपापनले यसलाई स्वाभाविक रूपमा डुबाइदिनेछ र पहिलो पेय पछि तपाइँलाई आवश्यक प्रविधिको लटाइ पाउनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2448 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 405 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 505 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 17 जी |