यदि तपाईं फालाफेलको प्रशंसक हुनुहुन्छ भने, तपाईं यो सलादलाई प्रेम गर्नुहुन्छ। यो falafel र तपाईंको सबै मनपर्ने veggies छ। ताहिनि र फालाफेल हट सॉस नबिर्सनुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5-10 सानो falafel राउन्ड (घर बनाएर वा एक हुन सक्छ
- falafel mix )
- 2 मुट्ठी रोमन लेटस
- 1 ककडीर, diced
- 1 सानो टमाटर, diced
- तिब्बती सस स्वाद गर्न
- Tahini सॉस एक देखि बना एक चटनी छ
- तिल बीउ अतीत। तपाईं यसको साथ आफ्नो आफ्नै तयारी गर्न सक्नुहुन्छ
- tahini recipe or a from it buy
- मध्य पूर्वी क्रोगर वा प्राकृतिक खाना पसल।
यसलाई कसरी बनाउने?
- फाल्फाल तयार पार्नुहोस्, तर अझै तलना नगर्नुहोस्।
- चोरी र सब्जियों को कुल्ला। एक साथ टस गर्नुहोस्। यसलाई केही मिनेटको लागी पेपर तौलियामा सुकेको अनुमति दिनुहोस्, जब तपाईं आफ्नो फालाफेल तान्नुहुन्छ।
- फेरी फालाफेल र पेपर तौलियामा डुब्न अनुमति दिन्छ।
- प्रत्येक सेवाको प्लेटमा लेटू / सब्जीको बिरालो राख्नुहोस्।
- लेफ्टस को शीर्ष मा falafel राउंड को वांछित राशि जोडें।
- ताहिनी र फालाफेल हट सॉस सँग छिडाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 9 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |