आफ्नो साथीहरु लाई यस ताजा नुस्खा संग आफ्नो अग्नि पर्वतमा छाप्नुहोस्! Puerto Vallarta मा समुद्र किनारा गाँउहरु द्वारा प्रेरित हो यो ceviche एक महान कम वसा नाश्ता या ऐपेटाइजर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 एलबीएस सानो कच्चा चिन्ता (सफा गरिएको)
- 4 ठूला टमाटरहरू (बीउ र दाई)
- 6 limes (juiced)
- 4 लेन्स (रसयुक्त)
- 1 कप सिलिन्ड्रो पत्तियां (कटाई)
- 1 serrano चिली (बिरुवा र पतला कटाई)
- 1/2 को एक ककड़ी (खुली र diced)
- 1 रातो प्याज (diced)
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 3 चम्मच टमाटर चटनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- काँचको पकाउने डिशको तलमा चिन्ता निकाल्नुहोस्।
- उनीहरूमा नींबू र नीमको रस डालो र 3 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्। रसले चिन्ता "पकाउनु" गर्नेछ।
- बाँकी सामग्रीहरूसँग टाँस्नुहोस् र एक घण्टा वा लामो समयको लागि प्रशोधन गर्नुहोस्।
- चिसिला चिप्स वा ग्रील्ड माछाको लागि टाउकोको रूपमा मज्जा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 158 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 227 मिलीग्राम |
| सोडियम | 633 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 28 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)