यो सजिलो र स्वस्थ क्रोकोपट्टि फजिता स्टू प्रोटीन र भिटामिन सी मा उच्च छ यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने आफ्नै घरको फ्याजेट मिक्स प्रयोग गर्नुहोस्। सेम, मसालेदार जडी बूटियों र मसलाहरु संग मासुको संयोजन, र सब्जियां सुन्दर, स्वादिष्ट र तपाईंको लागि राम्रो छ।
तपाईलाई यो सजिलो नुस्खाको साथ सेवा गर्न आवश्यक छ केहि ठुलो कचौरा ओवन भन्दा बाहिर, मक्खन संग हिउँ। र मक्खन बोल्ने, के तपाईंले जान्नुभयो कि भिटामिनमा उच्च खानाहरूसँग केही फ्याट खाएर वास्तवमा तपाईंको शरीरमा ती भिटामिनहरू अवशोषित गर्न मद्दत गर्दछ?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड बेकार बीफ माथि राउन्ड स्टेक
- 1 प्याज, कटा भयो
- 4 लौंग लसुन, मिनिड
- 2 (14 औंस) डिब्बेमा टमाटरहरू, अचम्म लाग्ने
- 1 (15 औंस) कालो सेम, पिसाब र नाली हुन सक्छ
- 1 (1 औंस) लिफा fajita मसाला मिक्स, वा 2 टिस्टा
- घर का बना फिजाता मिक्स
- 1 रातो बेल काली मिर्च, 1 "टुक्राहरूमा काट
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, 1 "टुक्राहरू मा काट
- 1/4 कप फला
- 1/4 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
मासु र कटौतीबाट 2 इन्च टुक्राहरूमा कुनै पनि अतिरिक्त वसा ट्रिम गर्नुहोस्। प्याज र लसुनको साथमा बीफलाई कम्तीमा 4 देखि 5 सम्म ढिलो कुकर हाल्नुहोस्। Fajita मसालेदार मिश्रण (या त खरिद गरिएको वा तपाईंको घरको घर) सँगसँगै मिक्स र टाउकोमा टमाटरहरू र मासु खान्छन्। कालो बीन्सका साथ सबै भन्दा माथि। घंटी मिर्च माथि माथि राख्नुहोस्।
क्रोकपोटको आवरण गर्नुहोस् र 7 देखि 9 घण्टाको लागि कम खाना बनाउनुहोस् वा बीफ सम्म निविदा हुन्छ।
एक सानो कटोरा मा पानी संग आटा को मिश्रण र मिश्रण गर्न राम्रो तरिकाले हलचल। बिस्तारै क्रोकपोटमा थप्नुहोस् र राम्रोसँग हलचल गर्नुहोस्। ढिलो कुकुरलाई ढाक्नुहोस् र कहिलेकाहीँ घिउन्जेल 15 देखि 20 मिनेटको लागि उच्च पकाउनुहोस्। तातो पकाएका चावल वा तातो कालोसँग स्टव सेवा गर्नुहोस्; शीर्ष खट्टा क्रीम वा guacamole संग, यदि वांछित।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 562 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 145 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 14 जी |
| प्रोटिन | 50 g |