क्युबा कालो बीन्स र चावल एक स्वस्थ, उच्च प्रोटीन छिटो र सजिलो शाकाहारी र शाकाहारी खाना हुन्। कैरेबियनमा लोकप्रिय र क्यूबा व्यंजनमा, कालो सेम र चावल पनि तपाईंको शाकाहारी आहारको भण्डार हुन सक्छ। यो कालो बीन्स र चावलको लागि आधारभूत, द्रुत र सजिलो शाकाहारी नुस्खा हो, खुर्सानी र गर्म चटनीको साथमा फैलिएको छ, तर तपाईं यी क्युबा कालो बीन्समा तपाइँको मनपर्ने मौसमी थप्न सक्नुहुनेछ।
यदि तपाईंले हातमा खुट्टा चावल पाउनुभयो भने, सेम खाना पक्कै पनि साँच्चै मात्र पाँच मिनेट लिन्छ, त्यसैले तपाइँ स्वस्थ छिटो जाने को लागि स्वस्थ शाकाहारी प्रवेश वा साइड डिश हुन सक्छ।
बुश's® बीन्स को पकाने को शिष्टाचार।
यदि तपाईं चावल र सेम बनाउन चाहनुहुन्छ भने तपाइँ चावल र सेम बनाउन यी 7 उत्साहपूर्ण तरिकालाई माया गर्नुहुन्छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 3/4 कप प्याज, कटा राम्रो
- 1/2 कप हरा काली मिर्च, कटा कटा
- 1 कप टमाटर, diced
- 1 15 औंसले सेम आरक्षित गर्न सक्छ
- 1/2 चम्मच थिम
- 1 चम्मच लसुन नमक
- 3 चम्मच साइडर सिरका
- 1/2 चम्मच गर्म मिर्च चटनी
- 2 कप पकाएको वा लेफ्टोफर सेतो वा खैरो चावल
- लेम पेज (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
ठूलो स्किलेटमा तातो जैतून का तेल । कुक प्याज र कुरकुरा निविदासम्म हरियो काली मिर्च; टमाटर, सेम, थिम र लसुन नमकमा हलचल, 3 मिनेट पकाउनुहोस्। सिरका, मरिच चटनी र आरक्षित रसहरू थप्नुहोस् र 5 मिनेटमा पकाउन जारी राख्नुहोस्।
चावलमाथि कालो सेमको सेवा गर्नुहोस्। लेमन पेज (वैकल्पिक) को साथ गार्निश।
अधिक शाकाहारी चावल र सेम व्यञ्जनहरु र अधिक क्यारिबियन कालो सेम र चावल व्यञ्जनहरूको लागि तल हेर्नुहोस्।
यी सेमहरू जस्तै?
घरमा सेम तयार गर्न यहाँ थप तरिकाहरू छन्:
- सजिलो घरको चावल र सेम
- क्रिएटिव र सजिलो सेमरी सूप
- घरपरिवार शाकाहारी बेक्ड सेम
- गर्मीको लागि 9 सेन सलाद व्यञ्जनहरू
- क्रोकपोटमा घरपरिवार रिफन्ड सेम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 652 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 37 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 121 g |
| आहार फाइबर | 25 g |
| प्रोटिन | 29 जी |