बीट उन सब्जियों मध्ये एक हो जसले मान्छे लाई अक्सर नजरअंदाज गर्दछ। बीट पोषक तत्वहरू र एन्टिओक्सिडेंट यौगिकहरू धनी हुन्छन्, र उनीहरूको आनन्द उठाउने थुप्रै तरिकाहरू छन्। यदि तपाईं लाल बीटको मनपर्ने होइन भने, ठुलो सुनको बीट कोसिस गर्नुहोस्। यो नुस्खा उनीहरूको आनन्द लिने एक उत्कृष्ट तरिका हो, र यसले रातो, सुनौलो, वा दुई-टोन पियोगुगिया बीटसँग राम्रो काम गर्दछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
क्लासिक चुनिंदा बीटहरू
हार्वर्ड बीट
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड बीट (लगभग 3 ठूलो बीट)
- 1 1/2 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 रातो प्याज, कटाई, लगभग 1/2 देखि 3/4 कप
- 1 सानो क्लोव लसुन, पतला मिनी
- 1 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप चिकन भाइरस
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1/3 कप साइडर सिरका
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- बीट राम्रो तरिकाले स्क्रैब गर्नुहोस्। माथिल्लो भागको भाग हटाउनुहोस्, एक इन्च स्टिमको बारेमा छोड्नुहोस्। मूल बरकरार छोड्नुहोस्। सागहरू धुलो गर्नुहोस् र यदि आवश्यक भए अर्को प्रयोगको लागि आरक्षित गर्नुहोस्।
- एक ठूलो सस्यान मा अनपिल बीट राख्नुहोस्, पानी संग कवर, र फोडा ल्याउन। कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस्। प्यानलाई छोप्नुहोस् र जबसम्म बीट टेंडर हुने छैन - लगभग 20 देखि 25 मिनेट।
- बीटहरू खान्नुहोस् र तिनीहरूलाई ठुलो पार्नुहोस्। जब तिनीहरू पर्याप्त ह्यान्डल गर्न सक्षम हुन्छन्, मूल अन्तमा ट्रिम गर्नुहोस्, पिक्सेल पर्ची र बीटहरू पाईन्छ।
- मध्यम ऊँची उचाईमा ठूलो स्किलेटमा तेल हाल्नुहोस्। प्याज थप्नुहोस् र साईट मात्र नभएसम्म यो पारदर्शी र अरोमेटिक हो।
- लहसुन थप्नुहोस् र 1 मिनेट लामोको लागि स्ट्राइकिंग गर्नुहोस्।
- आटा जोड्नुहोस् र मिश्रण गर्न हलचल। लगभग 2 मिनेट खाना पकाएर जारी राख्नुहोस्, निरन्तर निरन्तरता दिनुहोस्।
- रूक्समा चिकन भाइरस जोड्नुहोस् र मोटो नहुनुहोस्। बीट, खैरो शर्करा र सिरका थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस्; पान को कवर गर्नुहोस र लगभग 10 मिनेट को लागि उबाल लें, या जब सम्म बीट चमक रहे हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 293 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 704 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 7 g |