सबै प्रयोजनको आटा संग बनाइयो, यो सजिलो खमीर रोटीले कसरी रोटी बनाउने भनेर सिक्ने मान्छेहरूको लागि एकदम सही छ। भूरी शर्करा, सुन्तला जेस्ट , र सुन्तलाको रससँग स्वाद भएको यो उत्कृष्ट नाश्ता र स्न्याकिंग रोटी हो। फ्रांसीसी टोस्ट बनाउनको लागी महान।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप पानी (9 0 देखि 110 एफ)
- 2 1/4 चम्मच / 1 प्याकेज सक्रिय सुकेको खमीर
- 1/2 कप नारंगी रस (कोठाको तापमान)
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच नमक
- 2 चम्मच मक्खन (या मार्जारी, नरम)
- 2 चम्मच नारंगी जेस्ट (1 मध्यम नारंगी)
- 3 कप सबै उद्देश्यको आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरा मा, तातो पानी र खमीर मिश्रण गर्नुहोस्। सुन्तलाको रस, भूरी शर्करा, नमक, मक्खन, र सुन्तला घेरा थप्नुहोस्। हलचल। 2-1 / 2 प्याला आटा जोड्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। पर्याप्त बाहिरी आटामा राख्नुहोस् कटोरा वरपर चम्मच पछ्याउने आटा बनाउनुहोस्। आटा हल्का फलामको सतहमा आर्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि घुँडा हाल्नुहोस्, आटा फर्म र टचमा सजिलै सम्म आवश्यक हुन्छ। खाडीमा एक मध्यम चिकिएको कटोरा राख्नुहोस्। एक कटोरा मा ओटा घुमाउनुहोस् ताकि माथि हल्का चिकन हुन्छ। सफा कपडासँग आवरण गर्नुहोस् र 1 घण्टाको लागि न्यानो, मस्यौदा-रहित ठाउँमा वृद्धि गरौं।
- ढोका आटा। आटालाई हल्का फ्याक्ड बोर्डमा घुमाउनुहोस् र 5 मिनेटसम्म घुमाउनुहोस् वा बुलबुले रोटीबाट बाहिर निस्कनु। आटा एक खुट्टामा। Greased, 8 x 4-inch रोटी प्यानमा राख्नुहोस्। कवर गर्नुहोस् र 45 मिनेटको लागि द्रुत, मस्यौदा-रहित ठाउँमा वृद्धि गर्न वा आकारमा दोगुना नदिनुहोस्।
- 350 मिनेटमा 350 F मा रोटी रोकिनु वा रोटी माथिको गोल्डेन ब्राउन हो र रोटी माथि ट्याप हुँदा रोटी खोल्दछ। प्यानबाट रोटी हटाउनुहोस् र रैकमा चल्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 161 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |