यो प्रसन्नता हल्का नारियल केक एक लाइट सिरप संग नींबू, लौंग, र दालचीनी युक्त स्टोप है। नुस्खाले आत्म-उफ्रेको आटा , अण्डा, मक्खन, चिनी, दूध, र नरिवलको लागि कल गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 अण्डा (विभाजित)
- नमक चुरोट
- 1/3 पाउन्डको
- मार्जारिन (वा मक्खन), नरम (2/3 कप)
- 1 कप चीनी
- 2/2 कपको दूध
- 1 1/2 1/2 आत्म-उचाईको आटा
- 1 चम्मच
- बेकिंग पाउडर
- 1/2 कप कपडाको नारियल
- सिरपको लागि:
- 2 1/2 पानीको पानी
- 1/1/1/2 कपको कप
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1/2 tablespoon lemon zest
- 3 पुरा लौने
- दालचीनीको 1 छड़ी
- 1 चम्मच मार्जिनिन (वा मक्खन, पकाउने प्यानको लागि)
- 2 चम्मच आटा (पाक पनको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
ससनीपमा सबै सिरप सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र 7-8 मिनेटको लागि फोडा गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठिकै छुनुहोस्।
Preheat ओवन 340 डिग्री एफ (170 डिग्री सेल्सियस) सम्म।
नमकसँग अचम्मको अनुहारलाई स्टिक चोटी चरणमा हराउनुहोस्।
अर्को कटोरामा, मलाई अण्डा रित्तो, मार्जिनिन र चकुरले कष्टको साथमा हरायो। दूधमा बिरालो बिस्तारै आटा र बेकिंग पाउडर को साथ र मिश्रण मा हरायो। नरिवल मा हलचल। एक स्पट्युल संग, हल्का देखि पतली अंडा सफेद मा गुना।
हल्का एक 15 x 10 इन्च (वा समकक्ष) मार्जारिन वा मक्खन संग पकाउने प्यानमा हल्का र हल्का कोटले कोट (पान मिलाउनुहोस् र थप फुल छोड्नुहोस्)।
पानामा केक ब्याटरको स्थानान्तरण गर्नुहोस् र समान रूपमा फैलाउनुहोस्। 40-45 मिनेटको लागि सुनसान सम्म 340 डिग्री फारेनहाइट (170 डिग्री सेल्सियस) ब्रेक र केकको पक्षबाट टाढा सुरु हुन्छ।
ओवनबाट हटाउनुहोस्, टुक्राहरू मा काट्नुहोस्, र जब यो तातो केक माथि समान सिरप जोड्नुहोस्। सावधानीपूर्वक धकेल्नुहोस्, किनाराहरू वरिपरि सुरू र मध्यमा जान्छ। माथिल्लो छिटो 4-5 चम्मचको टुक्राको टुक्राको नारियल।
सिरप को लागि 2-3 घण्टा को लागी अवशोषित गर्न को लागी र केक को सेवा को सबै भन्दा पहिले ठंडा गर्न को लागी अनुमति दिनुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 479 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 120 मिलीग्राम |
| सोडियम | 502 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 67 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |