अण्डा बिना इगgngnog? केही टोफु र सोयामिल्क केही ह्यान्डल गर्न सक्दैन। यो अण्डार्थ "उदासीन" धेरै गहिरो छैन र कृपया ती व्यक्तिहरु जसले पनि सोयामिल्क मन पराउँदैनन् भने पनि कृपया। यो सेगन, अन्डरलेस ईन्गेनगोज मिश्रणको समय अगाडी बनाउनुहोस्, त्यसपछि पहिले सेयर गर्नु पहिले बर्फ क्यूब संग मिश्रण।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 21 औंस टोफू (अतिरिक्त फर्म रेशम)
- 2 कप
- soymilk
- 2/3 कप टरबिनोडो शर्करा (वा हल्का खैरो शर्करा, वा सुकेनाट; वा 1/2 कप शहद वा 1 कप वैकल्पिक तरल स्वीडेन प्रयोग गर्नुहोस्)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप पानी (चिसो)
- 1 कप
- रम (वा
- ब्रान्ड )
- 4 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 20 बर्फ क्यूब्स
- गार्निश: अखरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- चीनी र नुन संग एक ब्लेंडर मा क्रुम्बुड टोफू र सोयामिल प्लेस।
- धेरै सजिलो सम्म मिश्रण गर्नुहोस् ।
- यसलाई ठूलो कटोरा वा पिचमा स्क्रैप गर्नुहोस्, र पानी, रम वा ब्रान्ड र भेनिलामा बिस्कन्छ।
- राम्रोसँग मिलाउनुहोस्, समय समयमा सेवा नगर्नुस् र फ्रिज गर्नुहोस्।
- सेवा गर्न, मिश्रण को आधा मिश्रण को 10 देखि बर्फ को क्यूब संग डरावना सम्म मिश्रण।
- अर्को आधा साथ दोहोर्याउनुहोस्।
- अख्तियारको साथ चश्मेमा सेवा गर्नुहोस् माथि माथि स्प्रे।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 4 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 28 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |