स्यापको साथ यो सजिलो शाकाहारी तरटट स्क्वाश क्यासरोलले उत्कृष्ट शाकाहारी धन्यवाद दिदी डिश बनाउनेछ।
पिरोल्न र बिरुद्ध तरternut स्क्वाशले केहि प्रयासहरू गर्दछ, तर तपाईं यो नुस्खामा जमे भएका तरनाट स्क्वैश भन्दा सट्टा प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ। एक गाउँ तरकारी स्क्वाश क्यासेरोलको लागि, तपाईं मक्खन को बिरुद्ध डेयरी-मुक्त मार्जिनिन प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम butternut स्क्वाश, खुर्सानी र छुटेको
- 2 सेब
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच सेवन मार्जिनिन वा मक्खन
- 1 चम्मच आउँ
- 1/2 चम्मच नमक
- 1/4 टेस्प दालचीनी
- 1/4 टिस्प अख्तियार
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व-गर्मी ओवन 350 डिग्री र एक स्क्वायर पाक प्यान वा क्यासेरोल डिश हल्कासाथ लगभग 8x8 इन्च।
- एक खाना प्रोसेसर प्रयोग गर्दै, तरकारी टुक्रा र स्याउ पतली टुक्राहरुमा टुक्रा बनाउँछ। अथवा, यदि तपाइँसँग खाना प्रोसेसर छैन भने, तपाइँ सानो डिसिङमा खरिद गर्न सक्नुहुनेछ। स्काइश र सेबहरूलाई तपाईंको तयार पाकिएको डिश वा क्यासेरोल डिशमा राख्नुहोस्।
- मशले अवस्थित अवयवहरू सँगसँगै काँधमा एकसाथ पक्कै सम्म बनाउँदछ, र सेब र स्क्वाश माथि छिट्छ।
- ओवनमा 45 देखि 55 मिनेटसम्म ओटोट्युट स्क्वाश क्यासरोल बनाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 30 9 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 699 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 3 जी |