यो सरल smoothie विचार बारेमा के भन्न छ? यो एक सुई मा एकोकोडो राख्न को लागि थोडा अजीब लाग्न सक्छ, तर यो एक स्वादिष्ट क्रीम प्रदान गर्दछ, र सुन्तलाको रस र आमले धेरै मीठो प्रदान गर्दछ, त्यसैले तपाईं थोडा savory एवोकैडो पनि ध्यान दिनुहुन्न। यस smoothie को एक स्वस्थ कोलेस्ट्रॉल-रहित vegan नाश्ता को लागि, एक कच्चे भोजन नाश्ता को लागि , र बेशक, यो ग्लुटेन मुक्त पनि को लागि आनंद लें। मजा लिनुहोस्!
यो नुस्खा मेक्सिकोबाट अवकोदोसको शिष्टाचार हुन्छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पूर्ण
- पकाएको एवोकोडो , ढोका, पिच र खुर्सानी
- 2 कप जमे भएका आम क्यूब्स (ठगिएको छैन)
- 1 कप सुन्तला रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा, एभोकैडो, आम, रस र 1 कप पानी मिलाउनुहोस्।
- सुचारु नहुँदा।
- चिसो चश्मे बीच विभाजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 170 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |