गोल्डेन ड्रीम एक मात्र सपना हो। यो एक मलाईदार मार्नी नारंगीसँग रमाइलो र गैलियानियो मार्फत मसाले मात्र सिङ्गोको संकेत हो। तपाईं क्रीम छोड्न र अन्य अवयवहरू फ्रिज गरिएको उपचारको लागि आइसक्रिमसँग मिश्रण गर्न सक्नुहुनेछ। दुवै संस्करण एक शानदार मिठाई पेय विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस क्रीम
- 3/4 औंस
- सुन्तलको रस
- 3/4 औंस Cointreau नारंगी तरल
- 3/4 औंस
- Galliano Liqueur
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 225 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |