तपाईं दक्षिण कोरियामा धेरै धन्यवाद मेनू मा यो क्रेनबेरी सलाद पाउनुहुनेछ। जिलेटिन सलाद एक क्रेनबेरी स्वादयुक्त जिलेटिन को एक तह संग बनाइएको छ, एक चमकदार हल्का मीठा क्रीम क्रीम पनीर र व्हीप्ड क्रीम लेयर संग। यदि तपाइँलाई नपढ्ने टिपेर मनपराउनुहुन्छ भने, चिनियाँ छोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो वा 2 सानो प्याकेजहरू (6 औंस कुल) चेरी वा रास्पबेरी स्वादयुक्त जेलिन
- 2 कप उबलते पानी, विभाजित
- 1 गर्न सक्छन् (14 औंस) पुरा क्रेनबेरी चटनी (वा लगभग 2 कप
- घर )
- 1 गर्न सक्छन् (14 औंस) जेनेड क्रेनबेरी सस
- 1/4 कप नींबूको रस
- 8 औंस
- क्रीम पनीर, नरम
- 1/4 कप पाउडर भएको चीनी, वैकल्पिक
- 1 कप भारी कफी क्रीम
- 1/2 कप कटा walnuts या pecans
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का तेल 9-इन्च स्क्वायर प्यान वा ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे।
- जेलाटिन पाउडर एक मध्यम कटोरामा राख्नुहोस्। उबलते पानीको 1 कप थप गर्नुहोस् र भंग नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्। बाँकी पानी थप गर्नुहोस् र जेलीएको र सम्पूर्ण क्रेनबेरी चटनी थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण को हल करो। तयार प्यानमा मिश्रण राख्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र दृढ नभएसम्म 1 देखि 2 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- एक मक्खन कटोरा मा, क्रीम पनीरलाई पाउडर गरिएको शर्करा (यदि प्रयोग गरेर) चम्किलो नहुन सक्छ। अर्को कटोरामा, कडा चोटहरू बनाउनाले कष्ट क्रीमलाई हराउँदछ। कम गति मा मिक्सर संग, लगभग व्हाइट क्रीम को क्रीम पनीर मिश्रण मा मिश्रण गर्नुहोस। एक स्पट्युल संग, बाँकी व्हीप्ड क्रीम लाई क्रीम पनीर मिश्रणमा राख्नुहोस्।
- ठुलो क्रेनबेरी जेलाटिन मिश्रणमा क्रीम पनीर मिश्रण फैलाउनुहोस्। नटसँग छिडाउनुहोस्।
- सेवा गर्न अघि 2 घण्टाको लागि आवरण र क्रिल।
- सेवा गर्न, वर्गहरूमा काट्नुहोस् र लचीलो स्पट्युलासँग लिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 262 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 48 मिलीग्राम |
| सोडियम | 91 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |