यो सजिलो पकाइएको पकाएको चिकन क्यासेल एक लोकप्रिय रोज डिनर डिट वा पोट लक हुन्छ। यो सूखे मासु, खट्टा क्रीम, चिकन छातीको हल्का र सानो बेकन संग बनाइएको छ।
चिकन सुस्त ओवनमा पकाइएको छ, तर यो छोटो समयको लागि उच्च तापमानमा पकाउन सक्छ। बेकन टुक्राहरु संग चिकन लपेटो या चिकन छाती को माथि मा बेकन राख्नुहोस।
यो पनि हेर्नुहोस्
बेकन र काली मिर्च जैक पनीको साथ चिकन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 जार (2.5 औंस) सूखे बीफ
- 6 बेग्लै चिकन छाती हल्ला, छाला बिना
- 1 गर्न सक्छ (10 3/4 औंस) कचौरा क्रीम मशरूम सूप, अचयनित
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 6 स्लाइस बेकन, नियमित वा टर्की
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 250 एफ सम्म गरम गर्नुहोस् *
- 9-द्वारा -13-द्वारा-2-इन्च पाक प्यान गर्नुहोस्।
- तयार पाकिएको डिशमा, एक तहमा मासुको व्यवस्था गर्नुहोस्।
- चिकन छाती वरिपरि बेकन स्लाइस लपेटो, त्यसपछि मासुलाई मासुमा राख्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, एक साथ सूप र खट्टा क्रीम संग मिश्रण।
- कुखुरामा सूप मिश्रण डाल्नुहोस्।
- लगभग 2 घण्टाको लागि खुला, वा चिकन सम्म पकाइएको हुन्छ। *
* यो क्यासेरले लगभग एक घण्टाको लागि 350 डिग्री फाईलमा पकाउन सक्छ।
** दान सुनिश्चित गर्न, चिकन छातीहरू खाना थर्मामीटर संग चौडा टुक्राको केन्द्रमा घुसाउनुहोस्। चिकन, टर्की, र अन्य कुखुराको लागि न्यूनतम सुरक्षित खाना पकाउने तापमान (भूभाग कुखुरा सहित) 165 एफ (73.9 सी) हो।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- 20 मिनेट पहिले यो पर्मेसन पनीर को केहि चम्मच संग चिकन छिपाएँ।
- कडा ताजा अजमोरी वा हरित प्याजको साथ समाप्त भयो डिश गार्नुहोस् यदि चाहेको हो।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1439 |
| कुल मोटा | 94 जी |
| पागलिएको बोसो | 34 g |
| असंतृप्त फैट | 34 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 500 मिलीग्राम |
| सोडियम | 466 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 137 g |