यी सजिलो क्रेक बर्तन चिकन छाती मशरूम र मोटो र स्वादिष्ट सॉस सँग पकाइएको छ। खट्टा क्रीम सॉसले यस ढिलो कुकर चिकन डिश बाहिर निकाल्छ।
मैले चिकनलाई राम्रो नूडल्ससँग सेवा गरें, तर पास्ता वा चावल पनि उत्कृष्ट हुनेछ।
यदि तपाईंको परिवारले मशरूम मन परेन भने, क्रीमको चिकन सूप र एक फरक सब्जी राम्रो विकल्प हुनेछ। फ्रोजन एस्पारागस वा आर्यचेक हृदयहरू डिशमा राम्रो हुनेछ, वा अतिरिक्त सब्जिहरुसँग सादा राख्नुहोस्।
सम्बन्धित
सबैलाई थाहा छ
अनानास संग धीमी कुकर मीठा र खट्टा चिकन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 देखि 8 चिकन स्तन हलहरु
- नमक र काली मिर्चको ड्यास
- Paprika का ड्यास
- 1/2 कप सूखी श्वेत शराब
- 1 (10 1/2 ओज।) मशरूम सूप को क्रीम गर्न सक्छन्
- 8 औंस कटा हुआ मशरूम
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- वैकल्पिक: गार्निश को लागि अजमोद
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक, मरिच र पेपरिकासँग चिकन छातीहरू छिटो पार्नुहोस्। ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्।
- एक कटोरी मा, शराब, कन्डेड सूप र मशरूम जोड्नुहोस्; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस् र त्यसपछि चिकन माथि राख्नुहोस्।
- अधिक paprika संग छिटो
- कम्तीमा 5 देखि 7 घण्टाको लागि कुकुर, वा कुखुरा सम्म निविदा नभएसम्म सुत्ने छैन।
- सुचारु नभएसम्म खट्टा क्रीम र आटा मिलाउनुहोस्। क्रोक पटमा थप्नुहोस्। लगभग 20 मिनेट लामो खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, जब सम्म गरम र मोटो भयो।
- यदि चटनी धेरै मोटो छ भने, केहि दूध, क्रीम, वा भाइरस संग पतली।
- तातो पकाएको चावल, अण्डा नूडल्स वा पास्ता संग सेवा गर्नुहोस्। यदि चाहियो भने ताजा कटा अजय संग छिटो।
6 देखि 8 सम्म सेवा गर्दछ।
विविधताहरू
मशरूम छोडे र जमिराको सूपको कन्डेन्डेड क्रीमलाई जमिनको चिकन सूप वा जडी बूटी संग चिकन क्रीम संग बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1029 |
| कुल मोटा | 60 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 331 मिलीग्राम |
| सोडियम | 564 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 102 g |