क्लासिक चीनी अन्डा ड्रप सूप स्वाद संग प्याक आउछ, तर यो क्यालोरी पनि। भर्खरै अण्डाको अनुहारलाई बदल्नका लागि सम्पूर्ण अण्डाहरूले यो पोषणको सूपमा मोटो सामग्री कम गर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 वटा कप चिकन भाइरस वा स्टक
- 2
- अन्डा सेतो , हल्का पीडा
- 1/2 चम्मच शुगर
- नमस्कार, स्वाद गर्न
- 2 चम्मच चीनी चावल शराब वा सुक्खा शेरी, वैकल्पिक
- 2
- हरियो प्याज , (वसन्त प्याज, स्केलियनहरू) हरियो भागहरू मात्र, सानो तर्फबाट सानो राउन्डमा काटियो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक वाक वा सस्यानमा, फोडामा 4 वटा चक्कुको कुखुरा लाडो ल्याउनुहोस्।
- यदि प्रयोग गरेर चीनी, नुन, र चावलको शराब वा सुक्खा शेरी थप्नुहोस्। अर्को मिनेटको लागि कुक
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्। बिस्तारै अण्डा सेतोमा हलचल, केवल एक दिशामा हलचल। (यदि तपाईंसँग छ भने कुखुराको लागि यो आदर्श हो)।
- हरित प्याजको साथ गार्निश र सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 30 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 821 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |