सरदार र मेयोनेजको साथ स्वादिष्ट डुबकी, चिकन पखेटाहरू, सउसेज बलहरू, वा चिकन स्ट्रिप्सका साथ राम्रो।
यो सरल डुप्लिकेस सस वा फैल केवल 4 सामाग्रीको साथ बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मेयोनेज
- 2 देखि 3 चम्मच पहेंलो पहेंलो तैयार गरियो
- 1 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 1/4 चम्मच डिलेड
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो कटोरामा, मेयोनेज, दाँत र डिलेड मिलाउनुहोस्। सॉसेज बल वा समान एसेटिजरसँग सेवा गर्नुहोस्। वा स्यान्डविच वा बर्गरको लागि फैलिएको मिश्रणको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
मसालेदार चिपपल मेयोनेज डिप वा स्प्रेड
लुइसियाना रिम्युलेड चटनी पकाने की विधि
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 188 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 199 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |