ग्रीक मा: πορτοκάλια με μέλι, भन्नुहोस्: por-toh-kAHL-yah meh MEH-lee
ताजा फल एक मनपर्ने ग्रीक मिठाई, मीठो नाश्ता, र नाश्ता तालिका को एक उत्कृष्ट अतिरिक्त। यो स्वादिष्ट स्वादिष्ट छ, तर तपाईं यसलाई ग्रीक शहदको बगावको साथ लुगा लगाउन सक्नुहुन्छ। चाहे तपाईं सुन्तलाहरू टुक्रा पार्नुहुन्छ वा टुक्राहरूलाई अलग गर्नुहोस्, यो 1-2-3 नुस्खा (एक कदम, दुई अवयव, तीन मिनेट) एक प्यारा टच थप्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 वा 2 सुन्तला (वा
- clementines )
- ग्रीक थाइमको 2 देखि 3 बूँद
- हनी (वा तपाईंको छनौटको अन्य हनी)।
- वैकल्पिक: दालचीनी (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुन्तलाहरू खुलाउनुहोस्, टुक्राहरू मा घुमाउनुहोस् (वा टुक्रा)।
- एक सेटिङ् व्यंजनमा व्यवस्थित गर्नुहोस्, र महाराजको साथ बगाई।
- वैकल्पिक रूपमा, जमीन दालचीनीको लाइट स्प्रे थप्नुहोस्।
भयो!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1204 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 323 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |