माईल सिरप को सूक्ष्म, गृहिणी मिठाई र अखरोट को पोषक भलाइ एक महान सलाद ड्रेसिंग बनाउन को लागी। पारंपरिक टक्स्ड हरी सलादमा यो मेपल वारनाट सलाद ड्रेसिंग नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस्, वा सब्जी सलादहरू ड्रेस गर्नुहोस्। यस महान सलाद ड्रेसिंग नुस्खा साझा गर्न को लागि सुपर मार्केट सेरेडबाट वेरोनिका कल्याण को धन्यवाद।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप शरी सिरका
- 1 चम्मच शुद्ध मेपल सिरप
- 1/3 कप अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1/3 कप पानी
- 2 चम्मच
- खनिज आउनेछ
- 1/8 चम्मच केनी मिर्च
- 1/4 चम्मच
- कोसर नमक
- 1/4 कप प्लस 1 चम्मच कटा भयो बटुआ
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक खाना प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा सिरका, सिरप, जैतून का तेल, पानी, काटन, काली मिर्च, नमक र अखरोटको 1 चम्मच जोडिएको; सुचारू सम्म प्रक्रिया
- बाँकी वाल्टिनसँग ड्रेसिंग र स्क्याटरको साथ प्रत्येक सलाद बहाली।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 226 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 148 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |