कटा तरबूज राइन्डहरू मीठो हुन्छन् र मसाले, किशमिश र पेकानका साथ पकाएको छ। यो सजिलो छ। कडा रगत पिउने।
यो एक डबल क्रस्ट पाई हो। यो सबै-मक्खन पाई क्रस प्रयोग गर्नुहोस् वा सजिलो तैयार फ्रिज फ्रिज गरिएको पेस्ट्री पानाहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप तरबूज राइन्ड (खुबै र कटाई)
- 1 कप शर्करा (दागिएको)
- 2 चम्मच
- आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 चम्मच
- दालचीनी (जमीन)
- 1/4 चम्मच अखरोट (जमीन)
- 1/4 चम्मच लौने (जमीन)
- 1/8 चम्मच नुन
- 3 चम्मच साइडर सिरका
- 1/2 कप किशमिश
- 1/2 कप कटा पेकान
- 2-क्रस्ट पाईका लागि पेस्ट्री पेस्ट्री
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो सससेन मा तरबूज को रैंड राख्नुहोस; पानी थप्न थप गर्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्; आवरण, गर्मी घटाउनुहोस्, र लगभग 20 मिनेट वा निलम्बन सम्म उबाल गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्; नाली
- ओवनमा 350 डिग्री
- चीनी, आटा, दालचीनी, अखरोट, लौंग, नमक, सिरका, किशमिश, र पेकनसँग कम्बलको तरबूज रसिलो; त्यसपछि गठित गर्न हल
- 9 9 इन्च पाई प्लेटमा फिट 1 पाई क्रस्ट। प्लाई क्रस्टमा कबूतर राइन्ड मिश्रण खोल्नुहोस्। बाँकी पाई क्रस्ट संग; तल किनारों को किनारों, र किनारों को चारै तिर क्रिम। शीर्ष तहमा सानो स्लाट काट्नुहोस्।
- 45 देखि 50 मिनेटको लागि पनीको ओवनमा उठाउनुहोस्, वा गोल्डेन सम्म, 25 मिनेट पछि अत्यधिक बोक्ने को लागी रोक्न को लागि एल्यूमिनियम पन्नी को स्ट्रिप्स संग पाई को किनारों लाई बचाना। एक तार रैक मा तरबूज पाई कूल।
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ:
- कुञ्जी लेम टर्ट्स
- Key Lime Pie Meringue वा क्रीम संग
- चाची आईरनको ग्राहम क्रिकर पाई
- पुरानो समय एप्पल पाई
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 9 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |