साधारण रूप देखि प्रभावित आत्माओं को फल या जड़ी बूटी संग बनाइयो छ, तर एक चाय? यो रोचक र राम्रो परिवर्तन को एक राम्रो परिवर्तन हो, विशेष रूप देखि एक वृद्ध रम जस्तै फ्लोर डी काना 4 साल को स्वाद को लागि। साँच्चै राम्रो भाग हो कि यो केवल इन्फ्यूजन को लागी लगभग एक घण्टा लाग्छ। जब म्याड हटरको चिया पार्टीमा यो इन्फ्युजन मिश्रित हुन्छ, अझ राम्रो हुन्छ, अङ्ग्रेजी सिरपको साथ, जुन तपाइँले अझ साधारण इन्सुलेशन गर्न सक्नुको साथै शुद्ध पिगेर प्रयोग गरेर यी साधारण सिरप जस्तै।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस फ्लोर डी काना 4 ग्रीष्ममा रिएल चाय संग संक्रमित (कसरी तल को लागि तल हेर्नुहोस्)
- 3/4 औंस लिम रस
- 1/2 औंस
- चिनियाँ कुखुराको सिरप
- 1/4 औंस
- अदरक सिरप
- गार्निश:
- चूने पहिया
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू सँगै हिर्काउनुहोस् र त्यसपछि चट्टानको गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- चूने पहियाको साथ गार्निश।
कसरी इन्फ्लुअल फ्लोर डे काना बनाउने
ग्रीष्मराय रिएले चायको चार चम्मच थप्नुहोस् फ्लोर डी काना रम को एक लीटर बोतल सम्म र एक घण्टाको लागि खडा गरौं र त्यसपछि तनाव गर्नुहोस्।
Recipe सौदा: फ्लोर डी काना रम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 133 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 26 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |