यो मैरील्याण्ड क्लासिक को एक सजिलो र प्रामाणिक संस्करण। मैरील्याण्ड केकडाको केकको कुञ्जीले केकडामा मिक्स गर्न नसक्ने होइन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 lb. lump या backfin crabmeat
- 8 saltine crackers
- 1 अण्डा पीडा
- 2 चम्मच। मेयोनेज
- 1 चम्मच। डिजोन सरसफाई
- 1/4 टस्पेस। Worcestershire सॉस
- 1/2 tsp। पुरानो बे मसाले, वा स्वादको लागी अधिक
- नमस्कार स्वाद
- 2 चम्मच। सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्रिब्यामेन्ट नाच्नुहोस् र गोला र कार्टिलेजरको लागि यसको माध्यमबाट उठाउनुहोस्। केलाबलाई एक कटोरामा राख्नुहोस् र यसलाई अलग पार्नुहोस्।
- धेरै ठीक नभएसम्म नमक पटाखेहरू क्रश र सबै अन्य सामग्रीसँग मिश्रण गर्नुहोस्। धीरजी क्रिबमा। सामग्रीहरू संयोजन गर्नको लागि मात्र पर्याप्त मिश्रण गर्नुहोस्। तपाईं क्र्याब ठीक टुक्रामा तोड्न चाहनुहुन्न। कम्तिमा 1 घण्टाको लागि 6 केकडा केक, आवरण र आकारमा राख्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची उचाईमा ठूलो ननस्टिक कुखुरामा सब्जीको तेलको लगभग 2 वटा चम्मचमा हिउँनुहोस्। केलाब केकले सुनको खैरो, प्रति प्रति 3 देखि 5 मिनेटसम्म कुकुर बनाउनुहोस्। प्लेटमा पठाउनुहोस्।
- टैर्टार सॉस, रिमुलेड, या बस नींबू को निचोड संग केकडा केक को सेवा गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 9 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 70 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 18 जी |