त्यहाँ धेरै डेसर्ट व्यञ्जनहरू छैनन् जुन एक प्यारा लाइट पेस्ट्रीले भरपर्दो क्रीम जस्तै नेपोलियन भरिएको प्रस्ताव गर्दछ।
यो नुस्खाले चकलेट वा वेनिला पेस्ट्री क्रीमको लागि कल गर्दछ जुन उनीहरूको स्वादिष्ट व्यञ्जनहरू जाँच गर्न निश्चित हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 17-औंस प्याकेज फ्रिज पेस्ट्री
- 3 कप
- भेनि पेस्ट्री क्रीम वा
- चकलेट पेस्ट्री क्रीम
- 1 कप पाउडर शर्करा
- 2 चम्मच पानी
- 1-औंस semisweet चकलेट (पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400 डिग्री एफ।
- एक रोटी बोर्ड र रोलिंग पिन आउँदो। रोल आटा 13 x 17-इन्च त्रिकोण, 1/8 इन्च मोटी। पाना कुकीज गर्न स्थान्तरण गर्नुहोस्।
- काँटाको साथ प्रेमी आटा। अर्को कुकी पाना सँग आवरण गर्नुहोस्। 5 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्। शीर्ष पाना हटाउनुहोस् र 5 थप मिनेट वा हल्का रूपमा खारेज सम्म जारी राख्न जारी राख्नुहोस्।
- एक तार रैकमा कूल।
- पेस्ट्रीलाई तेस्रोमा, लामो समयसम्म काट्नुहोस्।
- पाउडर गरिएको चीनी र पानी मिलाउनुहोस्। सुचारु सम्म हिँड्नुहोस्।
- एक पङ्क्तिमा 1 पेस्ट्री पट्टी खोल्नुहोस्।
- पट्टीमा बिरुवाको बिरुवा लगाउनुहोस्। एक स्पट्युल संग चिकन। तुरुन्तै चकलेटको पछाडिको ताला लगाएर टाँस्नुहोस्।
- सजावटी डिजाइन बनाउनका लागि शीर्ष माथि छान्नुहोस्। लगभग 30 मिनेट सम्म सुत्न दिनुहोस्।
इकट्ठा गर्न:
- एक अनियन्त्रित पट्टी राखेर प्लेटरमा राख्नुहोस्।
- माथिको पेस्ट्री क्रीमको आधा फैलाउनुहोस्।
- अन्य अनियन्त्रित पट्टीको साथ माथि। बाँकी पेस्ट्री क्रीम संग शीर्ष। शीर्ष कि चिसो पट्टी संग।
- दृढ नभएसम्म एक घण्टासम्म। (3 घण्टा भन्दा लामो हिसाब नगर्नुहोस्। यो सुत्न सक्दछ।) सेवाका लागि, सेयर गरिएको चाकूसँग काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 521 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 45 मिलीग्राम |
| सोडियम | 160 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |