चकलेट पेस्ट्री क्रीम तपाईंको अर्को पेस्ट्री वा केकका लागि सुन्दर भर्न सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/4 कप दूध
- 4 अन्डा व्यक्ति
- 2/3 कप शर्करा
- 1/4 कप कोस्टस्टर्च
- 1/4 कप फला
- 2 tablespoons
- भेनि निकाल्नुहोस
- 3 औंस semisweet चकलेट (पिघल)
- 1 औंस unsweeted चकलेट (पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- दूध 2 कप दूध। चिनियाँ र बाँकी दूधको साथ व्यक्तिलाई हराउनुहोस्। सुचारु नभएसम्म। संयुक्त तक कर्नस्टर्क र आटा जोड्नुहोस्। अण्डा मिश्रणमा बिस्तारै ह्याण्डल ह्याण्डल। सस्यानमा फर्कनुहोस्। मिश्रण को फोडा र thickens सम्म निरंतर हलचल, मध्यम गर्मी मा कुक। कम देखि कम 2 मिनेट को लागि हलचल र गर्मी देखि हटाउनुहोस्।
- वेनिला र पिघने चकलेटहरूमा हिउँ एक सुई डिस्कमा राख्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोमा ढाक्नुहोस्। (निश्चित गर्नुहोस् कि लपेटो सतहबाट बनाइने स्किम रोक्नको लागि सतहमा छुनुहोस्।) कोठाको तापमानमा कूल।
- 2 घण्टा वा रातभरको लागि प्रशीतन। लगभग 3 कप हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 102 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 37 मिलीग्राम |
| सोडियम | 83 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)