केक मिक्सले यी बार्सहरू असाध्यै तयार गर्न तयार बनाउँदछ, र नींबूको रस, घेरा र नरिवलले थप स्वाद थप्दछ।
यो एक वसन्त घटना वा एक सप्ताहांतको उपचारको लागि स्वादिष्ट साना पट्टीहरू हुन्। ताजा नींबू उत्तेजक स्वादको लागि मुख्य हो, र नरिवलले "थप केही चीज" थप्दछ।
सम्बन्धित
लेमन क्रीम पनीर बारहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज (लगभग 18.75 औंस) भेनिला वा सेतो केक मिक्स
- 2 अण्डा, विभाजित
- 5 चम्मच मक्खन मक्खन
- 1 कप मीठो खुट्टा नारियल
- 8 औंस क्रीम पनीर, कोठा को तापमान मा
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
- 2 देखि 3 चम्मच पतली ग्रेटेड नींबू उत्तेजना
- 1/2 कप चारा कचौरा
यसलाई कसरी बनाउने?
13-by-9-by-2-inch baking pan baking pan र खुट्टा र ब्रेक स्प्रे संग छिटो (आटा सँगै दयालु)। हीट ओवन 350 डिग्री एफ (180 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 4)।
एक मिक्सिंग कटोरा मा एक बिजुली मिक्सर संग, केक मिक्सलाई 1 अण्डा, पिघरो मक्खन र नरिवल सम्म राम्रोसँग मिलाएर हरायो। मिश्रण कुकुर हुनेछ। कुकुरको मिश्रणको एक प्याला र रिजर्व राख्नुहोस्। क्रस्ट बनाउनका लागि तयार प्यानको बायाँमा बाँकी टुक्रा टुक्रा बनाउनुहोस्।
12 मिनेटको लागि क्रस्ट बान्नुहोस्। ओवनबाट हटाउनुहोस्।
क्रस्ट बेकिंग हुँदा, अर्को बत्तीमा बिजुली मिक्सरको साथमा, क्रीम पनीरले नींबूको रस, छाती, चिनी र बाहिरी अण्डाको साथमा कचौरा पछाडि पछाडि चोरी। राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म हराउनुहोस्।
बेक्ड क्रस्ट भन्दा माथि समान क्रीम पनीर मिश्रण चम्मच।
क्रीम पनीर तहमा सुरक्षित क्रम्ब मिश्रण।
25 देखि 30 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा टप गर्न हल्का रूपमा खैरो छ।
रेफ्रिजरेटर मा लेफ्टिनो बारहरू भण्डार गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 37 मिलीग्राम |
| सोडियम | 48 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |