चकलेट वा चकलेट केक मिक्सले कुकीहरू र क्रीम पनीर परतहरूको लागि आधार बनाउँछ।
यो सजिलो पट्टी बच्चाहरु संग लोकप्रिय हुनेछ! पोलका-डट क्रीम पनीर वर्गहरूको लागि, मिनी चकलेट चिप्सहरूसँग मिल्दछन्, कुकुर पटाखे कुकुरहरू, वा कुकुरको बट्टामा टाउको चिप्सहरू।
सम्बन्धित
सजिलो शतरंज वर्गहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चकलेट वा चकलेट केक मिक्स
- 4 ठूला अण्डाहरू,
- विभाजित
- 1 स्टिक (4 औंस) मक्खन, पिघलिएको
- 1 (8 औँ) प्याकेज क्रीम पनीर, कोठाको तापमान
- 2 3/4 कप कन्फेक्शनरहरू
- 1 चम्मच। वेनिला
- 8 देखि 12 चकलेट कलर-भरिएको स्यान्डविच कुकुरहरू, लुगा लगाउन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 325 एफ (165 सी / ग्याँस 3 सम्म) गरम गर्नुहोस्। 13-by-9-by-2-inch पकाउने प्यानमा ग्रीस र आटा।
- एक कटोरा मा, 1 अन्डा र पिघल मक्खन संग केक मिक्स मिलाउनुहोस्। राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म मिक्स गर्नुहोस्। तयार पाक प्यानमा थिच्नुहोस्।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, कन्फेक्शनरों को चीनी को क्रीम पनीर संग हरायो, वेनिला। र 3 बाँकी बाँकी अण्डा सम्म सम्म।
- केक मिश्रण मा टपिंग मिश्रण को बारे मा 2/3 डालो; कुरकुराको कुकिलोसँग छिटो छान्नुहोस् र टुक्राहरू माथि समान मिश्रण राख्नुहोस्।
- लगभग 50 देखि 60 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा बान्नुहोस्, वा टुप्पोमा हल्का रूपमा खैरो छ।
- राम्रो तरिकाले राम्रो र सलाखों मा काटो। जमाई राख्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- कुकीको टुक्राको बारेमा लगभग 1 कप मिनी semisweet चकलेट चिप्सको साथ बदल्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 415 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 60 मिलीग्राम |
| सोडियम | 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |