यो स्वादिष्ट लेमन क्रीम पनीर सलाखहरू एक खैरो शर्करा र पोल्ट्री कचरा क्रस्ट र कुरकुरा टपिंगसँग बनाइन्छ।
नींबू-स्वादयुक्त क्रीम पनीर भरपर्दो छैन र यो केवल 8 औंस क्रीम पनीर, एक सानो मात्रामा दूध, र जुनून को लगभग 1/2 को घर्षण संग बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 कप पेकान (वा अखरोट पतला कटाई)
- 1/3 कप लाइट ब्राउन शुगर (प्याकेड)
- 6 चम्मच मक्खन (नरम)
- 1 चम्मच नींबू ईश्वर
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 प्याकेज / 8 औंस क्रीम पनीर (नरम)
- 1/4 कप दाग गरिएको चिनो
- 1 चम्मच आधा आधा (वा दूध)
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 ठूलो अन्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
- हीट ओवन 350 एफ। हल्का मक्खन 9-इन्च स्क्वायर पाक प्यान।
- एक मध्यम कटोरा मा, आटा, पेकान वा बर्तन, गहिरो शर्करा, र मक्खन मिलाउनुहोस्। अनुहारको कुकुरसम्म सम्म तपाईका हातहरू प्रयोग गर्दै, एकसाथ घनिष्ठ मिश्रणहरू मिश्रण गर्नुहोस्। रगतको 1/2 / 1 कप प्याक। *
- प्यानमा बाँकी क्रम्ब मिश्रणहरू फैल्नुहोस्। 12 देखि 14 मिनेटको लागि क्रस्ट ब्रेक गर्नुहोस्, वा हल्का खानुपर्छ। एउटा रैकमा हटाउनुहोस्।
- यसबाहेक, मिश्रणमा क्यान्सरमा नींबूको छाती, नींबूको रस, क्रीम पनीर, दाँत चर्को, दूध, वेनिला र अण्डालाई मिलाउनुहोस्। लगभग 2 मिनेटको लागि मध्यम गतिमा बिजुली मिक्सरसँग मिश्रणलाई हराउनुहोस्। कहिलेकाहीँ कटोराको किनाराहरू स्क्रैप गर्नुहोस्।
- तातो बेक्ड क्रस्टमा क्रीम पनीर लेमन मिश्रण डाल्नुहोस्। सुरक्षित क्रम्ब मिश्रण समान रूपमा नींबू पनीर परतमा छिराउनुहोस्। 25 मिनेट लामो समयको लागि बेक गर्नुहोस्, वा हल्का खारेज सम्म। सेवा गर्नु अघि 2 घण्टाको लागि क्रिल। बारहरूमा काट्नुहोस्। 3 दिनको लागि कवर र फ्रिज गर्नुहोस्, वा फ्रीजरमा भण्डार गर्नुहोस्। साइजमा निर्भर गर्दछ, लगभग 18 देखि 24 बार।
* यदि वांछित भएमा, तल क्रस्टमा सबै क्रुमहरू प्रयोग गर्नुहोस् र सिफल्ट कन्फेन्सिनेजरहरूको शिरको साथ ठुलो पट्टीहरू माथि भर्नु अघि।
तपाईं पनि मन पर्छ
लेमन क्रीम पनीर कुकीज पकाउनुहोस्
सजिलो लेमन नारियल क्रीम पनीर बार्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 337 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 146 मिलीग्राम |
| सोडियम | 278 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |