यो मेपल नुनको नुहाउने नुहाउने, पनि पोल्याण्ड डे गैरन वा अर्को अशिष्ट नाम पनि भनिन्छ, फ्रांसीसी क्यानेडियन बच्चाहरूको आनन्द हो। परम्परागत फ्रांसीसी नुस्खा एक हल्का चाउ पिफको लागि हो, तर क्यानाडामा यो लेफ्टिनो पेस्ट्री स्क्रैप प्रयोग गर्ने तरिकाको रूपमा विकसित भयो। यो उपचार मक्खन संग ब्रश गरिएको छ, चिनी संग छिद्रित र सर्पिलहरुमा घुमाइएको छ। पेस्ट्री सर्पिलहरू क्रिसमस, फ्लेकी कन्फक्शनहरूमा पकाएका हुन्छन् जुन सर्वोच्च र ओवनबाट न्यानो खाएको हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 नुस्खा पेस्ट्री आटा वा 1 प्याकेज पसल - खरीदा पाई आटा
- 3 चम्मच मक्खन (नरम)
- 1/2 कप शर्करा (शुद्ध मेपल, वा हल्का खैरो शर्करालाई बदल्नुहोस्)
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच दालचीनी (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat एक ओवन 350F सम्म। नक्कली कागजको साथ एक पाक पाना रेखा गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
पेस्ट्री आटा 12-इन्च 12 इन्च रिट्यानलमा रोल गर्नुहोस्। आटा माथि मक्खन ब्रश गर्नुहोस्, र त्यसपछि मक्खन मा चीनी र दालचीनी छिद्र। 9-इन्च अन्तमा सुरू हुँदै, पेस्ट्री आटालाई तंग सर्पलमा रोल गर्नुहोस्। यसलाई क्रस तिर 8 टुक्रामा स्लाइस गर्नुहोस्, प्रत्येक साढे 1 इन्च भन्दा सानो छ।
तयार पाक पानामा पेस्ट्री सर्पहरू राख्नुहोस्, कट साइड डाउन गर्नुहोस्।
तिनीहरूलाई 20 देखि 25 मिनेटसम्म पुर्याउनुहोस्, जब तक कि पेस्ट्रीले सुनको सुनको खैरो बनाइदिन्छ र श्वेत कारवाही गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |