घर फ्रिजको लागि यो नुस्खाले अनुहारमा रातो आलु, प्याज र रातो र हरियाली काली मिर्चको अनुहार दिन्छ। म आलुमा छाला छोड्न चाहन्छु र घरको सानो र अनुहार को थोपा थोपा पार्छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूलो रातो आलु, साढे इन्च पाईमा काट्नुहोस्
- 1 ठूलो प्याज, खुर्सानी र कटा
- 2 लौंग लसुन, खुर्सानी र कुचल
- 1 ठूलो रातो काली मिर्च, साढे इन्च पाईमा काट्नुहोस्
- 1 ठूलो हरी काली मिर्च, साढे इन्च पाईमा काट्नुहोस्
- आधा चम्मच
- paprika
- 2 चम्मच मक्खन
- कोषेर नमक , स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
कास्ट आयरन स्केलेट वा अन्य भारी भारी तलल्लो मध्यम तापलाई हटाउनुहोस्।
- मक्खन पिघ्नु, त्यसपछि प्याज र लसुन र साउट थोपा पारदर्शी नभएसम्म 2 मिनेट;
- Diced रातो र हरियो काली मिर्च थप्नुहोस् र अर्को 2 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, काठको चम्मचसँग जोड्नुहोस्।
- आलु थप्नुहोस् र पकाउनुहोस्, प्रायः उत्तेजित हुनुहोस्, अर्को 15 देखि 20 मिनेटसम्म वा आलु सम्म निविदा हुने र हल्का खारेज गर्न सम्म।
- प्यापिका र कोशर नमकसँग स्वादको मौसम।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 208 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |