यो ग्रील्ड सेब मिठाई बिस्तार वा जाडोको लागि एकदम राम्रो छ। तपाईं यसलाई पाईलो मा वा वेनिला आइसक्रीमको स्कूपको साथमा सेवा गर्न सक्नुहुन्छ, तातो कारमेल संग बज्जिएको। राम्रो खानामा आराम गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 सेब, (दादी स्मिथ सबै भन्दा राम्रो काम गर्दछ) cored र 1/4-इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्
- 1/2 कप / 120 एमएल पानी
- 1/4 कप / 60 एमएल नींबूको रस
- 2 चम्मच / 30 एमएल ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच / 5 एमएल दालचीनी
- नमक चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- ठूलो कटोरामा पानी र नींबूको रस मिलाउनुहोस्।
- मिश्रणमा सेब स्लाइसहरू थप्नुहोस्। सानो कटोरामा दालचीनी, नुन र चिनो जोडिएको।
- ग्रिल रैक मा सेबहरू राख्नुहोस् र प्रत्येक छेउमा 6-8 मिनेटको लागि कुकुर गर्न अनुमति दिन्छ, एक पटक घुमाउनुहोस्।
- एक पटक पकाएको एक ठूलो डिशमा स्याउ राख्नुहोस् र चिनी मिश्रणसँग छिटो।
- आइसक्रीमको आफ्नो छनौट संग सेवा गर्नुहोस् र कारमेल सॉस र काटे पागलसँग रोक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 9 0 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 79 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 0 g |