मोज़ार्सेले चेरी टमाटरहरू भर्खरै सबभन्दा सजिलो गर्मीको नाकाहरू मात्र होइनन्, तर यो सबैभन्दा सुन्दर हो। यो सानो Caprese सलाद एक पिछवाड़े बाश को लागि एकदम सही ऐपेटाइजर हो!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 32 चेरी टमाटर
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- 2 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 4 औंस ताजा
- मोजजारले
- 1/4 कप तुलसी पातहरु (
- शिफनाड -बेरी रोल अप र पतली रिबनमा कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक चेरी टमाटरको तलबाट धेरै पतली टुक्रा टुक्रा पार्नुहोस् र टमाटरले प्लेटफूलमा स्तर बस्न सक्दछ। टमाटरको अर्को अन्त्यमा अर्को टुक्रा बनाउनुहोस् र एक सानो तरबूज बलर प्रयोग गरी बीउ बाहिर निकाल्नुहोस्।
- प्रत्येक चेरी टमाटरलाई नमक र काली मिर्चले छिटो पार्नुहोस्। प्रत्येक चेरी टमाटरमा जैतूनको तेलका केही बूँदहरूमा बहाली। प्रत्येक टमाटर को मोजजारले पनीर को क्यूब संग। कटाई टाँसिएको भाडाको साथ गारिश।
- भरिएको चेरी टमाटरलाई एक सेयरिंग प्लेटमा ट्रांसफर गर्नुहोस् र सेवाको लागि तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 52 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 43 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |