यस ताज़ाकारी नीलगिला सरल सिरप प्रयोग गर्नुहोस् जुन राम्रो हर्बल ककटेलहरू जस्तै युप्रिप्टप्टस मार्टिनी र कोला मोजिटो सिर्जना गर्न।
यो नुस्खा स्कटल्याण्डको एडिनबर्गमा ओलोरोसोको हर्टटो मारुसको शिष्टाचार हो। माक्र्सले " ककटेल मिक्सोलोजीमा जडीबुटी र मसाले " को एक राम्रो विश्लेषणलाई साथ दिए।
2013 मा, मक्जिजले बर्टिस्टिस्सनमा भेट्टाउन सक्नु भएको उनको बार्टिस्ट रेखाको भागको रूपमा एक युप्रिप्टप्लेस सिरपलाई रिहायो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 औंस पानी
- 16 औंस चीनी
- 1/3 कप ताजा आइसक्लिप्टस
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीसँग चिनी मिलाउनुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- 1 मिनेटको लागि सिम्मर गर्नुहोस्, त्यसपछि अक्लिपिप्टिप्स पातहरू थप्नुहोस् र तरल गर्नुहोस्।
- एक कटोरामा राख्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि चलचित्रलाई पछाडि राख्नुहोस्, त्यसपछि फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1784 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 461 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |