यो डेसर्ट हप्ताभर भोजनको लागि पर्याप्त सजिलो छ, तर पारिवारिक डिनर र छुट्टीको उत्सवको लागि सुन्दर सुन्दरता, खासगरी जब घरको डेयरी- फ्रिनिल्ला फ्रीनिला आइसक्रीम र VeganCaramel सॉस संग सेवा गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 देखि 7 कप सेब (कटाई)
- 2/3 कप शर्करा
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/4 चम्मच अखरोट
- 1 चम्मच कोनेस्टर्क (1 चम्मच ठंडे पानी मा भंग)
- माथिको लागि:
- 1/1/1 कप आटा
- 1 1/2 चम्मच पाउडर पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 प्याला सेतो शर्करा (थप छिटोको लागि)
- 6 चम्मच सोया मार्जिनिन (टुक्राहरु मा कटाई)
- 1/2 कप सादा नचिनेका बादाम दूध (वा सोयालिल्क)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 350 एफ। हल्का तेल एक 9 "पाई प्लेट।
2. भरिएको तयारी गर्नुहोस्। मध्यम-कम तापक्रममा एक सानो ससनीन मा सेब र चिनी राख्नुहोस्, जब सम्म कि चीनी भंग भयो। कहिलेकाहीँ स्याउले घिमिरे सम्म पनी, लगभग 7 मिनेट सम्म पकाउनुहोस्। कन्नेस्टर्क मिश्रण जोड्नुहोस्, र जब सम्म मिश्रण थोडा मोटो भयो, लगभग 5 मिनेट बढी नहुनुहोस्। तयार पाई प्लेटमा भर्नुहोस्।
3. टुप्पो तयार पार्नुहोस्। एक खाना प्रोसेसरमा, सेतो आटा, बेकिंग पाउडर, नमक र चकुर, पल्लिंगलाई राम्रोसँग मिलाएर मिलाउनुहोस्। मिश्रणलाई कुरकुरा नभएसम्म सोया मार्जिनिन र प्रक्रिया थप्नुहोस्। मेशिन अझै पनि चलिरहेको छ, मिक्सर केवल एक साथ रहन र कटोरा को किनाराबाट टाढा सम्म सम्म धीरे - धीरे सोयामिल जोड्नुहोस्।
4. मोहक इकट्ठा गर्नुहोस्। तपाईंका हातहरू प्रयोग गरेर, आफ्नो औंलाहरू बीच आटाको टुक्रा टाँस्नुहोस् र तुरुन्तै भरिएको, ओवरलैपिंग र माथिल्लो तहमा राख्नु पर्छ। (मिश्रण विस्तार हुनेछ, त्यसैले यो ठीक छ यदि सबै टाँस्न छोडेनन् भने।) सबै आटा प्रयोग गरिसकेपछि, चिनियाँको साथ उदारतालाई छिटो छिटो। पफ अप र सुनको भूरा सम्म उठाउनुहोस्, लगभग 35-45 मिनेट। न्यानो सेवा, कोठाको तापमान वा चिसो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 245 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 531 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |