यो भेनि बर्फ "क्रीम" सुज्रेज, आइस क्रीम स्यान्डविचहरू, जरा बियर फ्लोट्स वा जमे भएका क्रीम उपचारको लागि यसको लागि राम्रो छ। जमे भएका पछि आइस क्रीमलाई महत्त्वपूर्ण छ किनकि यसले कुनै पनि बर्फ क्रिस्टलहरू बनाउँछ, यो सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँ एक क्रीमयुक्त, क्रन्च, मिठाईको साथ समाप्त हुन्छ। डेयरी-फ्री कारमेल सॉससँग यो जोडा असाध्यै जोडी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ½ कप सोयामिल्क पाउडर
- 3 ½ कप सोयालिल्क
- 2/3 कप पानी
- 1 ½ कप शर्करा
- 1 tablespoon vanilla
- 1 चम्मच सेब साइडर सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक ब्लेंडर मा, सोयामिल्क पाउडर, पानी, र सोयालिल्क को मिश्रण सम्म राम्रो तरिकाले मिलाए।
2. मध्यम-कम तापक्रममा सानो साउसेन मा चीनी, वेनिला र सिरका संग सोयामिल्क मिश्रण जोड्नुहोस्। लगातार सरसफाइ गर्दै, जबसम्म मिश्रण मा मोटो र सिरिपी स्थिरता नभएसम्म पकाउनुहोस्। मिश्रण "9" एक्स 5 "धातु लोफ प्यान वा अन्य मध्यम आकारको धातु वा एल्युमीनियम प्यानमा। 1 घण्टाको लागि खुला फ्रीजरमा प्यान राख्नुहोस्।
3. फ्रीजरबाट प्यान हटाउनुहोस् र आइसक्रीमले ब्लेंडरमा स्क्रैप गर्नुहोस् र 30 सेकेण्डसम्म उच्च मा मिश्रण गर्नुहोस्, वा जब सम्म मिश्रण मिश्रण मलाई छ। पिक र पछाडि फ्रिज फिर्ता फिर्ता फ्रीजरमा राख्नुहोस्। यस प्रक्रियालाई 30-मिनेट अन्तरालमा 3 चोटि दोहोर्याउनुहोस्, जसले आइसक्रीमलाई फ्रीजरमा क्रिल गर्न अन्तिम पटक मिश्रणको 1 घण्टा पछि ढाकेको छ।
4. आइसक्रीमको चिसोको सेवा गर्नुहोस्, यदि चाहानुपर्छ भने टुप्पिंगको छनोट थप्दै।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 159 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 46 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |