म यो सबै भन्दा राम्रो बर्गर पाठकलाई धेरै कारणहरूको लागि भन्छु। वन, मासुको बर्गरको लागि यो नुस्खा घास फेडमा मासुको साथ बनाइएको छ। यसले वातावरण र तपाईंको परिवारको लागि यी बर्गरहरूलाई स्वस्थ बनाउँछ किनभने घास फेड मासुको सीएलए, हृदय-स्वस्थ फाइटी एसिडमा उच्च हुन्छ। ट्रेडर जोर्स, सम्पूर्ण फूड्स वा अन्य प्राकृतिक खाद्य भण्डारहरूमा घाँस-फेड बेफ खोज्नुहोस्।
दोस्रो कारण यो सर्वोत्तम बर्गर नुस्खा हो किनभने यी बीउ बर्गर अविश्वसनीय रसदार र स्वादिष्ट हो, एक गुप्त संघटकको लागि धन्यबाद: क्रीमको एक स्पर्श र बाहिरमा मक्खनको एक हल्का ब्रश। नोट: तपाईंले यी बर्गरहरूलाई निचो गर्मीमा पकाउनु पर्छ, वा तिनीहरू जलाइदिनेछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड जमीन बीफ (
- घाँस फेर्ने )
- 2 चम्मच प्याज (ग्रेटेड)
- 2 चम्मच भारी क्रीम
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 1/2 चम्मच कोषेर नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- घाँस-फेड बेफन, ग्रेटेड प्याज, क्रीम र काली मिर्च एक ठूलो मिश्रण कटोरामा। मासु भन्दा बढी नगर्नुहोस्; संयुक्त रूपमा मिलाएर मात्र मिश्रण गर्नुहोस्। फारमले 6 बर्गरमा मिश्रण गर्दछ।
- अप्रत्यक्ष मध्यम गर्मीको लागि ग्रिल तयारी गर्नुहोस् वा मध्यम-कम-देखि-मध्यम गर्मीमा स्टोवमा कास्ट आयरन स्किलेट।
- पखेटा मक्खन संग बर्गर को दुवै पक्षहरु ब्रश। कोसर नुनसँग छिडाउनुहोस्। कुकुर बर्गरहरू जबसम्म वांछित दान पुग्छ, बर्गरको मोटाईमा निर्भर गर्दछ, प्रत्येक छेउमा लगभग 4-6 मिनेट पुग्छ। बर्गरहरू 5 मिनेट अगाडि सेवा गर्न बाँकी छन्।
तपाईं घास फेड मासुको लागि तपाईंको कुनै पनि मनपर्ने बर्गर व्यञ्जनमा बीफलाई स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुन्छ! यो चिपपले बीफ बर्गर , कार्मेलीकृत प्याज र पेर्मेसन बर्गर , हर्ब सॉस संग ग्रील्ड पनीरबर्गर र एशियाई बीफ मशरूम बर्गर प्रयास गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 296 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 113 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 32 g |