द्रुत नाश्ताले बोरिंग (वा कार्बो लोड गरिएको) नाश्ताको अर्थ छैन। यी शाकाहारी नाश्ता क्वेसडिलहरू स्वाद र प्रोटीनसँग प्याकिएका छन्। एक सजिलो बिहानको उपचारको लागि, यी अगाडी बनाउनुहोस् र स्थिर गर्नुहोस्, त्यसपछि माइक्रोभव र / वा प्यानमा गर्मी (प्यानले यो क्रिसमस समाप्त गर्नेछ) जब तपाईं खाना तयार हुनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूला अण्डाहरू, वा 1 ठूलो अण्डा र 3 अन्डाको सेतो
- 1/2 कप कालो बीन्स, तपाईं डिब्बाबंद, रिलिज र डुब्न प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ
- 1/2 कप कुकुर, तपाईं डिब्बाबंद, रिलिज र नाली प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ
- 1/4 कप लाल प्याज, diced
- 2 चम्मच cilantro, कटा भयो
- 3/4 कप कटा भयो पादडर पनीर
- 1/2 चम्मच टोको मसाले
- 3 tortillas
यसलाई कसरी बनाउने?
- अण्डा (या अन्डा र अण्डा को सफेद)। रूपरेखा तपाई सामान्यतया हुन्छ र अलग हुनुहोस्।
- कालो माटो, मकै, खसेको अण्डा, प्याज, सिलिलाउरो, कटकिएको पनीर र टाको सँग जोडिएको।
- आश्रम बाहिर निकाल्नुहोस् र ½ ठाँउ प्रत्येकको एक छेउमा र बाक्लो पार्नुहोस्। कोठाको तापमानमा आउनुहोस्।
- नक्कल पेपरको साथ प्लेट वा ट्रे लाइन गर्नुहोस्, क्वेसडिलस माथि माथि राख्नुहोस् र लगभग 1 घण्टा फ्रिज गर्नुहोस्।
- हटाउनुहोस् र त्यसपछि व्यक्तिगत फ्रिजको लागि प्रत्येकलाई लिफ्ट गर्नुहोस्।
- पुनर्स्थापित गर्न, तपाईं पनीर पिघ्न सम्म लगभग 1 मिनेटको लागि माइक्रोवेव गर्न सक्नुहुन्छ। तपाईं एक कुखुरा मा गर्मी सम्म पनि पनीर पिघ्न र tortilla ब्राउन छ जब सम्म गर्न सक्छन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1861 |
| कुल मोटा | 63 g |
| पागलिएको बोसो | 27 जी |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 362 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,521 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 251 g |
| आहार फाइबर | 21 जी |
| प्रोटिन | 68 g |