तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 फ्रान्सेली वेनिला आइसक्रीम क्वार्ट्ट
- 1 कप हल्का कफी क्रीम
- 10.5 अजीब (300 ग्राम) नरम टरोन (1 टिरेन ब्लन्डो ") को 1 ट्याब्लेट
- 3 ओक पाक चॉकलेट
- 3 चम्मच पाउडर पाउडर
- 4 अजीब दूध
- 1 चम्मच मक्खन
- 5.25 औजारको 1 ट्याब्लेट (150 ग्राम) हार्ड टुरोन (बादाम नुगाट कैंडी)
यसलाई कसरी बनाउने?
चकलेट सॉस संग यो Turrón आइस क्रीम 10 सर्भर बनाउँछ।
- Turrón - स्पेनिश बादाम कैंडी को बारे मा जानकारी
एक इन्टरनेट क्रेनमा एक इन्टरनेट क्यूज काट्नुहोस्। ब्लेंडरमा आइसक्रिम स्कूप गर्नुहोस्। कफी क्रीम र टुरोन थप्नुहोस। ट्रान्स ब्लेंडर र बन्द नभएसम्म टरोन पूर्णतया आइसक्रीममा मिलाएको छ।
9 "x 12" कांच पाकिएको डिशमा आइसक्रीम मिश्रण राख्नुहोस् र समान रूपमा फैलाउनुहोस्। प्लास्टिकको लपेटो र फ्रीजरमा ठाउँसँग जोड्नुहोस्।
चकलेटमा टुक्रा टुक्रा पार्नुहोस् र पाउडर गरिएको चक्कु, दूध र मक्खनसँग सानो सास प्यानमा राख्नुहोस्। चकलेट पिघेको छ र सजिलो चिकनी हुन्छ जब सम्म कम मा गर्मी, निरन्तर हल। यदि चटनी धेरै मोटाई छ भने, 2-3 चम्मच दूध थप्नुहोस् र सुचारु सम्म फेरि मिश्रण गर्नुहोस्।
टुक्राहरूमा कडा टरोन तोड्नुहोस् र खाना प्रोसेसरमा राख्नुहोस्। पल्स अफ र बन्द नभएसम्म ट्रोन सानो टुक्राहरूमा टुक्रिएको छ। Turrón धेरै प्रशोधन गरिनु हुँदैन, तर सानो सानो हुनुपर्छ।
आइसक्रीम मिश्रण फ्रीजरबाट हटाउनुहोस् र माथिको चकलेट सस डाल्नुहोस्, यदि आवश्यक भए काठको चम्मचको किनारमा फैलियो। कुकुर टरेन माथि शीर्ष माथि छिट्नुहोस् । यो आइसक्रीमको मात्र आधा भन्दा बढी चकलेट चटप फैलाउनु आवश्यक छ र तुरुन्त ट्रेयन छिटो हुन सक्छ ताकि सस स्थिर छैन। यदि सॉस फ्रिज हुन्छ भने, ट्रोन स्टिक हुने छैन।
कम्तिमा 3 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्, जब सम्म आइसक्रिम कडा कडा छैन।
जब सेवा गर्न तयार छ, फ्रीजरबाट 5 मिनेट अगाडि हटाउनुहोस्। सेवा गर्न वर्गहरूलाई काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 191 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |