न्यूयर्क शैली चीज़केक सँधै लोकप्रिय छ, क्रीम पनीरसँग बनाइयो, कन्डेन्डेड दूध, र एक स्ट्रबेरी व्हाइड क्रीम टपिंग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- क्रस्टको लागि:
- 5 चम्मच मक्खन मक्खन
- 1 1/4 कप ग्रैमर क्रिकर क्रम्ब्स
- 1/4 कप दाग गरिएको चिनो
- भरने को लागी:
- 4 संकुल (8 औंस प्रत्येक) क्रीम पनीर (नरम)
- 1 गर्न सक्छन् (14 औंस) मीठो कंगन दूध
- 4 अन्डा
- 1/3 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 tablespoon vanilla extract
- 1 कप कटाई ताजा स्ट्रबेरी (गार्निश को लागि)
- 1 कप व्हीप्ड क्रीम (गार्निशको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 325 एफ (165 सी / ग्याँस मार्क 3)।
- क्रस्ट सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र 9-इन्च स्प्रिंगफर्म प्यानको तल थिच्नुहोस्।
- एक ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, झम्कने सम्म क्रीम पनीर हरायो। धीरे-धीरे कन्डिसन दूधमा पिट्छ; सुत्न सकिनँ। आटा, अण्डा र वेनिला थप्नुहोस्; बेच्न नसक्ने तयार क्रस्टमा राख्नुहोस्। भारी शुल्क पन्नीमा Springform प्यानको तल लपेटो; एक उल्ला बेकिंग प्यान मा प्यान को ठाँउ, जस्तै जेली रोल पैन।
- ओवनमा प्यान राख्नुहोस् र उचाई पकाउने प्यानमा 2 1/2 इन्चको गहिरो पानीको 2 वटा पानी थप गर्नुहोस्।
- 1 घण्टाको लागि ब्रेक गर्नुहोस्, वा हल्का खानुहोस्। चीजकेकेले केन्द्रमा बस थोडा जग्गी हुनेछ। कूल।
- चिसो र गार्निश whipped क्रीम वरिपरी किनारा र कटा ताजा ताजा स्ट्रबेरीको गुड़िया पसल संग।
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 917 |
| कुल मोटा | 68 g |
| पागलिएको बोसो | 40 जी |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 288 मिलीग्राम |
| सोडियम | 711 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 61 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 18 जी |