यो सजिलो डिप पार्टी पार्टी मनपर्छ, र ढिलो कुकरमा ठीक गर्न सजिलो छ। खैरोड ग्राउण्ड बीफले पिरोली पनीर र टमाटरसँग हरियो चाइल्स (रो-टेलि) वा चन्की साल्सासँग मिलाइएको छ ।
शाकाहारीहरूको लागि, मैदानमा मासु खान्नुहोस् वा स्थानिय शाकाहारी कुखुराहरू प्रयोग गर्नुहोस् वा पिन्टो मिर्च बीन्सहरू निस्कनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड मैदान बीफ (दुबई)
- 1 1/2 पाउंड क्राफ्ट
- Velveeta पनीर
- 1 (10 ओज) टिमटरहरू हरी चाइल्सको साथ (वा मनपर्ने साल्सा) हुन सक्छ।
- 1/4 कप प्याज (पतला कटाई)
- वैकल्पिक: 1 गर्न सक्दछ (4 औंस) काली हरी मिर्च (हल्का)
- वैकल्पिक: 1 गर्न सक्दछ (4 औंस) कटाई मशरूम (नाली)
यसलाई कसरी बनाउने?
- टमाटरसँग मल्ट Velveeta पनीर उच्च मा ढिलो कुकरमा।
- बीचमा, कुखुरामा भुइँमा भुइँमा खानुहोस् वा प्रयोग गरेर यदि कटा प्याज र मशरूम र चिल्लो मिर्चको साथ मध्यम गर्मीमा प्यान गर्नुहोस्।
- थप तेल बन्द गर्नुहोस्। सुत्ने कुकर पनीर मिश्रणमा मासु मिश्र जोड्नुहोस् र उच्चमा लगभग 30 मिनेटमा पकाउनुहोस्।
- LOW घुमाउनुहोस् र कलिला चिप्स वा पटाखेहरू संग ढिलो कुकरबाट डुबोको सेवा गर्नुहोस्।
थप डुबकी व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 266 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 69 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,160 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 27 जी |