तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- स्टेक सीजन मिश्रण या अन्य अनुभवी नमक मिश्रण
- 5 पाउन्ड बीफ शर्ट रिब्स, लगभग 8 छोटो रिब्स
- 6 स्लाइस बेकन, diced
- 1 ठूलो प्याज, कटाईयो
- 1 1/2 कप सेब रस
- 1 कप बीफ श्वेत
- 3 चम्मच साइडर सिरका
- 1 हेड गोभी, सेजहरूमा काट्नुहोस्
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- ठूलो डच ओवन वा केतलीमा, मध्यम ऊँची उचाईमा ताप जैतून का तेल। सब्स्क्राइमे मिश्रणका साथ रिब्सहरू रिंग गर्नुहोस् त्यसपछि सबै पक्षमा घुमाउनुहोस्, प्रत्येक छेउमा लगभग 2 मिनेट।
- पसलहरू हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्। बेकनमा बेकन थप्नुहोस् र लगभग 3 देखि 4 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा पकाएको तर कुरकुरा नगर्नुहोस्। प्याज थप्नुहोस् र 2 मिनेटको लागि, घुसाउनुहोस्। पछाडि पछाडि पट्टीमा थप्नुहोस् र स्याउको काली, मासुको भाँडा र सिडर सिरका थप्नुहोस्। उकालो ल्याउन कडा रूपमा लिनुहोस् र 2 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। गोभी, आवरण, र पकाउन जारी राख्नुहोस्, कहिलेकाँही लगभग 30 देखि 45 मिनेट लामो समय बर्बाद गर्दै, वा गोभी निविदा हुने सम्म।
4 सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
Wedges मा गोभी को एक टाउको कसरी कटौती
रातो रक्सी ब्रेस्ड छोटो रिसाव पकाउनुहोस्
ओवन ब्रेस्ड बीफ शर्ट रिब्बा पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2088 |
| कुल मोटा | 155 जी |
| पागलिएको बोसो | 65 g |
| असंतृप्त फैट | 73 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 50 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 754 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 141 g |