यो क्लासिक ग्रीक सूप -भोलोलोनो-सरल, सजिलो र अद्भुत स्वादपूर्ण छ। अनुहारमा शरदमा पकाएको चावल वा ओजोको सूप ठूलो हुन्छ र लेमन संग स्वाद। केहि कच्ची रोटी र हरियो सलाद जोड्नुहोस् र तपाइँसँग सबभन्दा सजिलो, न्यानो पार्ने-अनुमान, मायालु खानेकुरा पनि। सबै सूप जस्तै, यो घर घरको भित्ताको प्रयोगबाट फाइदा हुन्छ, तर कुनै राम्रो गुणस्तरको भाइरसले ठीक काम गर्दछ। यदि डिब्बा वा बक्सेको भाइरसको प्रयोग गरिसकेपछि यसको नमक कम गर्न यसलाई तल पानीमा राख्नुहोस् (5 कप शोर र 1 कप पानी प्रयोग गर्नुहोस्)।
नोट: पतली सूपको लागि 1 अण्डा र मोटो सूपको लागि 2 अण्डा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 कप
- चिकन भाइरस वा सब्जी भाइरस
- 1 कप चावल वा orzo
- 1 वा 2 अण्डा
- 1 देखि 2 चम्मचपुर्जा नींबूको रस
- राम्रो समुद्री नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- भाइरसलाई फोडा पार्नुहोस्। चावल वा ओजोज जोड्नुहोस्, स्थिर स्थिर सिम राख्नको लागि गर्मी घटाउनुहोस्, र चावल वा पास्तालाई निविदा नभएसम्म पकाउनुहोस्।
- यसबाहेक, अण्डा (हरू) राम्ररी। तपाईं साँच्चै तिनीहरूलाई तोड्न चाहानुहुन्छ-जब तपाइँ कटोराबाट बाहिर बिस्क लिनु हुन्छ अण्डा पनि समान हुन्छ र लगभग पतली पानी जस्तो देखिन्छ, बिना ग्लोब वा मोटाई हुँदैन।
- जब चावल वा आर्जी निविदा हुन्छ, मापन प्याला वा सानो पिचरमा लगभग 1 कपको भाइरस टाँस्नुहोस्। Whisk ले नींबूको रस को 1 चम्मच अण्डा मा र त्यसपछि बिस्तारै गर्म ध्रुव को अन्डा मिश्रण मा डालो र लगातार मिश्रण को धिक्कार। यो क्रियाकलाप अण्डा पकाउँछ तर यसलाई सिडिङबाट राख्नुहोस्।
- सपमा काँधमा हावाको मिश्रण। टाँस्नुहोस् र थप नींबूको रस जोड्नुहोस्, यदि आवश्यक छ, र स्वादको लागि नुन। मरिच संग गार्निश, यदि तपाईं चाहानुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 242 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,192 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 40 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 11 जी |