ओटिएटल मक्खन कुकीहरूको लागि यो क्लासिक नुस्खा एकदम सरल छ।
त्यहाँ उल्टो कुकीजहरूको लागि धेरै व्यञ्जनहरू छन्, तर मेरो विचारमा धेरै भन्दा धेरै गुणात्मक चक्र प्रयोग गर्दछ। ओट्युल चाहिन्छ ब्राउन शुगरको पोष्ट स्वाद! र मेरो उल्टो कुकीजमा मसलाहरू वा अरू केही मनपर्दैन। केवल चिनियाँ, मक्खन, आटा र अनुहार। र धेरै दालचीनी र वेनिला।
यो उत्तराधिकारी व्यञ्जनहरु लगभग सधैं राम्रो हुन्छ। तिनीहरू एक समयमा विकसित भए जब सूखे क्रेनबेरीजस्ता जटिल सामग्री अज्ञात थिए। यी अचम्मको कुकीजहरूसँग कुकी कुकी जलेर भर्नुहोस् र प्रशंसाको आनन्द लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (नरम; कुनै विकल्पहरू!)
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1 कप शर्करा (अधिक कुकीज प्रत्येक कुकी फ्लैट गर्नको लागि)
- 1 अन्डा
- 2 चम्मच वेनिला
- 1/4 कप आटा (सिफ्ट)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच दालचीनी
- 2-1 / 2 कप द्रुत पकाउने दलिया
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा सुचारु सम्म मक्खनलाई हराउँदछ। दुबै प्रकारका शङ्काहरू थप गर्नुहोस्, भित्रीसम्म धकेल्नु। अण्डा र वेनिलामा बिरालो, त्यसपछि आटा, नमक, दालचीनी र ओमेमा थप गर्नुहोस्। कटोरा लुकाउनुहोस् र फ्रिजमा आटा ठिक नभएसम्म यो दृढ हो।
- Preheat ओवन 325 एफ। मार्बल संग आकार को बलहरु मा आटा को आकार र ungreased कुकी शीट मा ठाँउ।
- पेय गिलासको तल्लो भागमा प्रत्येक कुकीलाई फ्लान्टेन गरिएको दाबीमा डुबाइयो। गिलास पुन: चिनी गर्न प्रत्येक कुकुरको बीचमा चिनो डुबाउनुहोस्।
- कुकीजहरू 12 देखि 15 मिनेटको लागि बज्ज गर्नुहोस् वा कुकिजहरू मात्र सेट र हल्का भूरा हल्का हुन्छन्। एक मिनेटको लागि कुकिङ पानाहरूमा कुकीहरू कूल गर्नुहोस्, त्यसपछि तार रसहरूमा ठिक पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 43 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |